Tag: arratisur

Ermali e Ariana nuk përmbahen gjatë pushimeve, Gjiko i publikon në këtë gjendje

15/09/2021

Ka disa ditë që Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë arratisur drejt Turqisë për pushime. Në këto ditë relaksi çifti po shoqërohen nga Elita dhe Gjiko, ... Read More

Fjolla Morina shfaqet në krahët e Rron Gjinovcit, kjo është arsyeja

11/02/2021

Fjolla Morina e arratisur shihet bashkë me Rron Gjinovcin, kanë lidhje familjare. Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është arratisur nga Shqipëria pasi gjykata e Kukësit ... Read More

Fotot seksi/ Morena Taraku i zbulon të gjitha në dush

19/01/2020

Morena Taraku po shijon pushimet e saj në Tajlandë. Bukuroshja është arratisur drejt destinacionit egzotik, por pa zbuluar se kush është fatlumi që e shoqëron. ... Read More

Alban Ramosaj me pushime në Bali, ja kush e shoqëron këngëtarin

10/01/2020

Alban Ramosaj është arratisur nga i ftohti dhe ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen ... Read More

Arratiset një i burgosur nga QKUK-ja

24/05/2019

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 04:30, është arratisur nga Klinika e Ortopedike e QKUK, i paraburgosuri me inicialet A.K, ku ... Read More

I arratisuri nga Maqedonia arrestohet në Kosovë

13/03/2019

Policia e Kosovës, përkatësisht njësiti për persona të arratisur FAST KOSOVA në bashkëpunim me njësinë speciale, në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Interpol, ... Read More

Arratisen nga burgu dy shqiptarë në Greqi

02/01/2019

Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Koridhalosit në Greqi. Shqiptarët e identifikuar me emrin K. Elvis dhe P. Leonard ishin dënuar për vjedhje dhe ... Read More