Tag: Aristela

U shfaqën bashkë në një shtrat, Ledjana ka dy fjalë për Aristelën dhe Mevlanin

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani i surprizuan të gjithë ditën e djeshme pasi u shfaqën bashkë në të njëjtin shtrat. Mevlani postoi në rrjete sociale një foto ... Read More

Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë ... Read More

Debate të ashpëra mes Antonelës dhe Aristelës

29/04/2021

Aristela dhe Antonela kanë debatuar me tone të ashpra në puntatën e sotme të Për’puthen. Antonela ka kërkuar të dijë arsyen përse Aristela i tha ... Read More