Tag: ardhme

Zbulohet skuadra e re e Dybalas

26/03/2021

Pa të ardhme tek Juventus, ja skuadra e re e Dybalas. Paolo Dybala vështirë se do të kalojë edhe një sezon tjetër tek skuadra e ... Read More

Paralajmërojnë shkencëtarët: Njerëzimi po vrapon drejt një të ardhme të tmerrshme

01/02/2021

Shkencëtarët paralajmërojnë: Njerëzimi po vrapon drejt një të ardhme të tmerrshme që e ka nënvlerësuar Pas dekadave të pasivitetit dhe përpjekjeve joefektive për të ngadalësuar ... Read More

Real Madrid: Ja sa kushton James Rodriguez

18/07/2019

16:08 | 07/18/2019 James Rodriguez nuk ka të ardhme te Real Madrid. Ylli kolumbian pas dy sezonesh të kaluara te Bayern Munich, është rikthyer te ... Read More

Aliu: Qytetarët ta kuptojnë se qeveritarët nuk janë aty për t’i sunduar, por për t’i shërbyer (Video)

27/05/2019

Luljeta Aliu nga Iniciativa për Drejtësi dhe Barazi ka thënë se Kosova ka shpresë për një të ardhme më të mirë pasi pjesa më e madhe e popullsisë ... Read More

Trajneri i Ajax i rekomandon këtë ekip De Ligtit

01/05/2019

Mbrojtësi i Ajax, Matthijs de Ligt ka një të ardhme të ndritur përpara, edhe pas përformancave të jashtëzakonshme që po tregon. Vetëm në moshën 19-vjeçare, ... Read More

Busquets e njofton Barcelonën se po largohet

22/04/2019

Sergio Busquets po mendon të largohet nga Barcelona. Sergio Busquets ka bërë me dije se në një të ardhme shumë të afërt po e mendon ... Read More

Presidencialet, votojnë të burgosurit dhe të sëmurët

20/04/2019

Alsat 2019-04-20T16:24:18+02:00 Të mbyllur në qeli, por me shpresë për një të ardhme të ndritur, sot votuan të burgosurit në burgun e “Idrizovës”. Ata mbajnë ... Read More

Nxënësit të pa interesuar për shkollat profesionale

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T15:42:03+02:00 Arsimi profesional në vend vazhdon të llogaritet edukim pa të ardhme. Dekada me radhë kjo arsyetohet me faktin se të kualifikuarit me arsim ... Read More

Galliani: Piatek dhe Paqueta si Sheva dhe Kaka

13/02/2019

Adriano Galliani beson se Krzysztof Piatek dhe Lucas Paqueta do të kenë një të ardhme të ndritur te Milani. Ish-drejtori i kuqezinjve ka krahasuar dyshen ... Read More