Tag: Arbenita

Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

29/11/2020

Arbenita Ismajli ndan imazhe ku shihet e përqafuar me Feron. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo ... Read More

Martohen Fero dhe Arbenita, kjo e fundit është shtatzënë

28/11/2020

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në shoëbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga më ... Read More

Arbenita tregon vetëm në cilat raste e përdorë telefonin!

24/11/2020

Arbenita Ismajli ka treguar arsyen se për çfarë përdor më shumë telefonin. “Nuk më pëlqen të flas në telefon, vetëm nëse ushqimi që kam porositur ... Read More

Ribashkohen Fero dhe Arbenita, modelja poston videon e ëmbël pranë reperit

09/10/2020

Fero dhe Arbenita, një ndër çiftet më të komentuar të shobbiz-it janë ribashkuar . Këtë e konfirmoi vetë modelja me anë të një postimi në ... Read More

 “Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin”, pas ndarjes nga Fero, Arbenita hedh një thumb në rrjetet sociale

23/09/2020

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita janë një ndër dyshet më të komentuar të shoëbiz-it. Mirëpo duket se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies, ... Read More

Si ra Arbenita në dashuri me Feron? Modelja: Si një burrë tamam, erdhi dhe foli me familjen time

06/04/2020

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptarë. Së fundmi, Arbenita ka zbuluar detaje të ... Read More

Nga xhelozia e Arbenitës tek flirtet me koleget, Fero i zbulon të gjitha

30/03/2020

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër ciftet më të komentuar të showbiz-it. Në një intervistë të dhënë së ... Read More

Video/ E lidhur me Feron, Arbenita shfaqet në krahët e një personi tjetër

17/01/2020

Tashmë prej një viti, modelja e njohur Arbenita Ismajli është në një lidhje me reperin Fero.  Dyshja ka qënë mjaft e komentur kohët e fundit, ... Read More

Fero në përqafim të të dashurës në pishinë

27/04/2019

Fero dhe e dashura e tij kanë publikuar një fotografi të re në Instagram. Fero dhe Arbenita së fundi u argëtuan në shoqëri të njëri-tjetrit, ... Read More

Fero relaksohet me të dashurën në pishinë, publikohen pamjet

26/04/2019

Fero dhe Arbenita janë cift shumë i komentuar në shoubiz. Fero dhe Arbenita prej kur u bë publike lidhja e tyre, nuk ngurrojnë të publikojnë ... Read More

Fero dhe e dashura e tij më të dashuruar se kurrë, publikojnë këtë foto

23/04/2019

Fero dhe Arbenita janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë. Arbenita Ismajli ditën e sotme e nisi me një fotografi ku shfaqet në prehrin ... Read More

Arbenita dhe Fero i kanë ‘ndarë rrugët’

07/04/2019

Së fundmi ishin së bashku në Prishtinë. Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita së fundmi kanë qenë së bashku në Prishtinë por tani ... Read More