Tag: Arbenita

Arbenita harron që është nënë, ekspozon pjesën intime

16/01/2022

Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të kërkuara të momenit. Që kur ajo u lidh me reperin, Fero, lidhja e saj është komentuar nga ... Read More

Arbenita vesh fustanin e ngjitur për trupi, iu tregon si të visheni për takim dashurie

16/11/2021

Në fustanin e ngjitur për trupi, Arbenita iu tregon si të visheni për takim dashurie. Arbenita Ismajli është modelja e njohur shqiptare. Ka kohë që ... Read More

Me këtë veshje Arbenita do ta “çmend” Feron

04/11/2021

Arbenita Ismajli, po vazhdon të jetë një personazh shumë i dashur për publikun. Modelja kosovare, karrierën e saj po e vazhdon në Londër, ani pse ... Read More

Kush ia ka vënë emrin vajzës? E zbulon Arbenita Ismajli

29/10/2021

Arbenita Ismajli zbulon se kush ia ka vënë emrin vajzës. Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të dashura dhe më të suksesshme. Ajo është ... Read More

Lindja e vajzës nuk ia ka lënë shenjë, kështu e tregon belin e hollë Arbenita

16/10/2021

Arbenita Ismajli, është modelja kosovare e cila është në lidhje me rep-artisin, Fero. Lidhja e tyre është përfolur që një kohë të gjatë, madje disa ... Read More

Kjo foto e Arbenitës dhe Ninës është tejet e ëmbël

08/10/2021

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të njohura. Ajo është shumë e suksesshme në profesionin e saj dhe kjo ka bërë që ajo të ... Read More

Me një frizurë si nuse, Arbenita befason me postimin e fundit

07/10/2021

Arbenita Ismajli, është modelja kosovare e cila po lë gjurmë edhe jashtë kufijve shqiptarë. Ajo, ka pak muaj që është bërë nënë, por duket se ... Read More

Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita

20/09/2021

Çifti shumë përfolur nga  publiku, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 prill. Modelja  bukuroshe Arbenita solli në jetë ... Read More

Fero dhe Arbenita janë ndarë, bëjnë një veprim të papritur pas pushimeve luksoze

20/09/2021

Drama Fero e Arbenita, dyshja heqin njëri-tjetrin nga Instagrami Nuk është hera e parë që Arbenita dhe Fero përmes rrjeteve sociale bëjnë drama. Edhe pse ... Read More

Arbenita do ta ‘çmend’ Feron me këto linjat trupore

13/09/2021

Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram. Arbenita Ismajli është një prej nënave më joshëse të ‘shoubizit’ shqiptar. Modelja ... Read More

Si mos të kishte lindur fare, Arbenita publikon foto veç në bikini, mahnitë me pamjen

03/09/2021

Arbenita Ismajli, është nëna më e bukur aktualisht. Ajo ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, por fiziku i saj është ... Read More

Në kostum të shkurtë, Arbenita tregon këmbët e saj të gjata

03/09/2021

Arbenita Ismajli, është nëna më e bukur aktualisht. Ajo ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, por fiziku i saj është ... Read More