Tag: Antonela

Antonela largohet beqare nga “Përputhen”

20/05/2021

Antonela është larguar nga “Përputhen”. Në puntantën e sontme në “Përputhen” ka përfunduar rrugëtimi i një tjetër konkurrenteje. Bëhet fjalë për Antonela Berishën, e cila ... Read More

Antonela përlotet dhe mesazhi i saj i fundit acaron Mevlanin

20/05/2021

Në ditën e fundit të Mevlanit në programin “PërPuthen”, Antonela është prekur nga klipi me kujtimet e tij ku nuk mungojnë puthjet, përqafimet dhe bisedat ... Read More

Përballje e fortë mes Antonelës e Blerimit: Më ke lënduar jashtë mase

05/05/2021

Përballje e fortë. Pas ngjarjes së djeshme, ku Antonela u largua nga studio pas përballjes me Blerimin, të dy sqaruan çështjet në një përballje disa ... Read More

Debate të ashpëra mes Antonelës dhe Aristelës

29/04/2021

Aristela dhe Antonela kanë debatuar me tone të ashpra në puntatën e sotme të Për’puthen. Antonela ka kërkuar të dijë arsyen përse Aristela i tha ... Read More

E papritur: Antonela “e tradhton” Atdheun, del për darkë me Fationin

28/04/2021

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berishaj, kohë më parë kërkoi rikthimin në emision të konkurrentit nga Kosova, Atdhe Xheravina. Pas rikthimit të tij, dyshja zhvilluan ... Read More

I erdhi mesazh ku thuhej “më mungon”, Antonela braktis Atdheun në takim

23/04/2021

Atdheut i erdhi një mesazh Antonela u largua me lot nga takimi me Atdheun. Takimi i Antonelës me Atdheun filloi me një befasi të bukur, ... Read More

Ҫka nuk po ndodh në Përputhen: Blerimi kërcënohet nga kushërinjtë e Antonelës

22/04/2021

Blerimi thotë se ka marrë kërcënime nga kushërinjtë e Antonelës. Antonela ka pasur një debat të ashpër me Blerimin pasi ai e cilësoi si ato ... Read More

Zbulohet, ja ç’bënte Antonela në veturën e Fation Kuqarit

17/04/2021

Ja ç’bënte Antonela në shoqërinë e Fation Kuqarit Personazhet e emisionit “Përputhen” janë personat më të sulmuar e më të ndjekur njëkohësisht, për të cilët ... Read More

Atdheu dhe Antonela pozojnë pranë njëri-tjetrit, edhe në prapaskenë bashkë

16/04/2021

Edhe në prapaskenë bashkë, Atdheu dhe Antonela pozojnë pranë njëri-tjetrit. Rikthimi i Atdheut në “Për’puthen”, ndryshoi rrjedhën e emisionit. Pasi u rikthye, Atdheu dhe Antonela ... Read More

Çift i ri në Përputhen? Atdheu dhe Antonela arratisen së bashku në Milano

12/04/2021

Atdheu dhe Antonela janë një nga dyshet më të komentuara të “Për’puthen”. Ai pati një ballafaqim me Antonelën, ku më shumë se për t’u sqaruar ... Read More

Mevlani Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

06/04/2021

Antonela më herët e pëlqente Mevlanin. Ka ndodhur një debat në programin Përputhen mes dyshes i cili ishte edhe i papritur. Mevlani dhe Antonela siç ... Read More

Përfundojnë në lot Antonela, Ledjana dhe Mevlani, pastaj ndodh e papritura

12/03/2021

Antonela, Ledjana dhe Mevlani përfundojnë në lot, ky i fundit largohet nga studio. E pazakontë kjo që ka ndodhur emisionin e sotëm në Përputhen ku ... Read More