Tag: anembanë

Mjalti dhe soda e bukës: Ilaçi për sëmundjen më vdekjeprurëse në botë

10/12/2019

Një numër i konsiderueshëm anembanë globit vuajnë nga gjendja shëndetësore. Trajtimet e sotme të kancerit janë shumë të shtrenjta, dhe gjithashtu të rrezikshme e  joefektive ... Read More

Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

18/04/2019

Dua Lipa është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar anembanë botës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në vende ... Read More

Mjalti dhe soda e bukës: Kura për sëmundjen më vdekjeprurëse në botë

14/04/2019

Një numër i konsiderueshëm anembanë globit vuajnë nga gjendja shëndetësore. Trajtimet e sotme të kancerit janë shumë të shtrenjta, dhe gjithashtu të rrezikshme e  joefektive ... Read More

Gmail dhe Google Drive po përjetojnë ndërprerje në disa vende të botës

13/03/2019

Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin mediat sociale për t’u ankuar për problemet me ... Read More

Rita Ora publikon videon e shkurtër të këngës “Only Want You”

05/03/2019

Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm në 2018 me shumë këngë të reja dhe koncerte anembanë globit. Këngëtarja muaj më parë nxori në ... Read More