Tag: Andrra

Andrra dhe Sinani krizë në martesë? Yllka Kuqi bëhet mollë sherri

22/11/2021

Yllka Kuqi bëhet mollë sherri që Andrra dhe Sinani të kenë krizë në martesë. Andrra Destani nuk ka mundur ta kontrollojë dot veten. Bashkëshortja e ... Read More

Nuk do ta njihni Andrrën nga kilogramët e tepërt që ka shtuar

21/11/2021

Andrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve. Andrra Destani në imazhet e fundit që ka publikuar shihet që ka shtuar shumë kilogramë. Ajo gjithmonë vazhdon ... Read More

Sinani dhe Andrra ndajnë momente romantike nga vendi përrallor

10/11/2021

Sinani ndan momentin kur i dhuron puthje të nxehtë Andrrës. Sinani dhe Andrra me postimet e shumta që realizojnë shpesh janë në krye te mediave ... Read More

Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

01/10/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

18/09/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Andrra me urim special për Sinanin me rastin e ditëlindjes

05/09/2021

Artisti, Sinan Hoxha sot feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Andrra Destani. Bukuroshja ka postuar imazhe nga momente të ... Read More

Kam kaluar një shtatzëni të vështirë, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon problemet pas lindjes së fëmijës së dytë

24/08/2021

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, ka folur së fundmi për ardhjen në jetë të djalit të saj të dytë, Ayan. Ajo ka treguar gjatë ... Read More

A është xheloze Andrra e Sinanit? Kjo është përgjigja befasuese e saj

23/08/2021

Andrra e Sinanit tregon a është xheloze. Andrra dhe Sinani janë ndër çiftet që tërheqin vëmendje të madhe rreth jetës që realizojnë. Duke u komentuar ... Read More

Andrrës po i shtohet bukuria, do ta ‘shkrijë’ Sinanin me fustanin që ka veshur

13/08/2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

“Parajsa mbi tokë”, Andrra na rrënqethi mishin me urimin më të bukur për dhuratën e jetës së saj

25/05/2021

Bekimi i parë i çiftit shumë të dashur për publikun, Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, feston sot pesë vjetorin e lindjes.Ansi erdhi si një ëngjëll që ... Read More

Andrra Destani zbulon fytyrën e Ayanit, ja kujt i ka ngja

30/04/2021

Nuk ka ende një muaj që kur Andrra dhe Sinani u bënë prindër për herë të dytë. Ardhja në jetë edhe e një djali tjetër ... Read More

Emocionohet Andrra, Sinani i bëri këtë dedikim të veçantë

21/04/2021

Sinani dhe Andrra janë njëri prej çifteve më të dashura për publikun. Partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, ditën e sotme feston ditëlindjen e ... Read More