Tag: Andrea

“Bomba” e mbrëmbjes: Belotti arrin marrëveshje me klubin e madh italian

07/06/2021

Marrëveshja është arritur: Andrea Belotti te gjiganti italian. Andrea Belotti ka skuadër të re! Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti është njëri nga sulmuesit më të ... Read More

Pirlo afër kalimit te top klubi nga Premier Liga

04/06/2021

Pirlo mund ta marrë drejtimin e skuadrës nga Premier League. Andrea Pirlo mund të rikthehet në postin e trajnerit. Sipas “Daily Mail” për trajnerin italian ... Read More

Juve vendos të ardhmen, Agnelli-Elkan i kthehen dashurisë së vjetër, në Torino zbarkon Allegri

26/05/2021

Andrea Agenlli dhe John Elkan, dy njerëzit përgjegjës për të ardhmen e Juves, bashkohen në një pikë, Andrea Pirlo largohet vetëm nëse vjen një emër ... Read More

Suprizë e madhe: Trajneri që ka fituar tre finale Europiane merr drejtimin e Juventusit

25/05/2021

Trajneri që ka fituar tre finale Europiane merr drejtimin e Juventusit. Andrea Pirlo bën gati valixhet, Juventus ka gjetur trajnerin e ri. Andrea Pirlo do ... Read More

Pirlo me deklaratë të çuditshme: E kam kthyer Juventusin në rrugën e duhur

24/05/2021

Pirlo: E kam kthyer Juventusin në rrugën e duhur. Andrea Pirlo beson se ka bërë mjaftueshëm për ta bindur hierarkinë e Juventusit ta mbajë atë ... Read More

Pasi e fitoi Kupën, Pirlo e konfirmon veten trajner të Juventusit edhe për sezonin e ardhshëm

20/05/2021

Pirlo: E konfirmoj veten trajner të Juventusit edhe për sezonin e ardhshëm. Andrea Pirlo ka thënë se do ta konfirmonte veten si trajner të Juventusit ... Read More

Belotti largohet nga Torino, gjiganti italian ja ‘grabit’ nga duart Milanit

19/05/2021

AC Milan po vazhdon të jetë vëzhgues në lidhje me situatën e Andrea Belotti, por nga ajo që po raportohet duket se Roma do t’i ... Read More

Ish trajneri i Milanit pritet të merr drejtimin e Juventusit

17/05/2021

As Zidane dhe as Allegri: Juventus ka gjetur trajnerin e ri. Andrea Agnelli ka gjetur trajnerin e ri të Juventusit. Juventus rrezikon të mos kualifikohet ... Read More

‘Çarten’ tifozët e Juventusit me deklaratën e fundit nga Andrea Pirlo

14/05/2021

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, e ka pranuar se Interi ka luajtur më mirë, ka qenë më i qëndrueshëm dhe më i uritur për fitore. ... Read More

Juventus po e zëvendëson Pirlon me trajnerin kampion

14/05/2021

Juventus: Konfirmohet zëvëndësuesi i Pirlos. Andrea Pirlo është duke kaluar ndeshjet e fundit me skuadrën e Juventusit dhe një gjë e tillë nuk duket shumë ... Read More

“Bombë” në Itali: Zidane në Juventus?

11/05/2021

Zidane po kërkohet nga klubi i madh italian. Sipas të gjitha gjasave, Andrea Pirlo nuk do të jetë trajner i Juventusit nga edicioni i ardhshëm, ... Read More

Juventus humb durimin ndaj Pirlos, ky pritet të jetë vendimi

27/04/2021

Askush duket se nuk mund ta shpëtojë Andrea Pirlon nga shkarkimi. La Stampa raporton se Andrea Pirlo do të humbasë punën e tij në Juventus ... Read More