Tag: Alisson

Fitore bindëse e Liverpoolit ndaj WBA-së, ky është lojtari hero

16/05/2021

Alisson Becker hero i Liverpoolit Portieri Alisson Becker me një gol në sekondat e fundit të kohës shtesë ia siguroi Liverpoolit fitoren 2:1 kundër West ... Read More

Tifozët e skuadrës së Liverpoolit kanë arsye për të festuar

03/03/2021

Tifozët e Liverpool kanë arsye për të festuar, Fabinho, Jota dhe Alisson rikthehen në stërvitje. Më 4 mars Liverpool do të mirëpres në Anfield kundërshtarin ... Read More

Pas gabimit në ndeshjen ndaj Cityt, Klopp tregon çfarë i tha Alissonit

07/02/2021

Klopp tregon çfarë i tha Alissonit. Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, ka marrë kritika të shumta për gabimet e tij në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, ... Read More

Messi, Alisson, Van Dijk – kandidatët e sivjetmë për ‘Topin e Artë’

10/07/2019

12:57 | 07/10/2019 ‘’Më i miri në botë? Vërtetë?’’, kështu reagoi portieri i Liverpool, Alisson kur u pyet nga gazetarët se a ka shanse të ... Read More

Alisson: Liverpool nuk po ndjenë presion, jemi të fokusuar

21/04/2019

Portieri brazilian i Liverpool, Alisson Becker, ka thënë se skuadra e tij është e qetë në garën për titullin e Premierligës. Becker insiston se skuadra ... Read More

Alisson barazon rekordin e De Geas, ka edhe katër ndeshje për ta thyer atë

15/04/2019

Portieri i Liverpool, Alisson Becker, është duke justifikuar secilin milionë të shpenzuar për të. Becker u transferua tek skuadra e Liverpool nga Roma, duke vendosur ... Read More

‘Kepa dhe Alisson janë të mirë, por Ederson është më i miri në Premierligë’

02/04/2019

‘Kepa dhe Alisson janë të mirë, por Ederson është më i miri në Premierligë’ Një shumë e madhe e parave janë shpenzuar nga gjigantët e ... Read More