Tag: Aliaj

Robert Aliaj humb të vëllanë dhe përlot me mesazhin prekës

13/01/2021

Ditën e sotme artisti Robert Aliaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij lajmin e hidhur për humbjen e të vëllait, Rexhep Aliaj, i ... Read More

Mposhti Covid-19/ Justina Aliaj mesazh respekti për miqtë: Më dhatë kurajë për me luftu, hera-herës më humbnin shpresat. Mjekët…

18/12/2020

Artistja e madhe shqiptare, Justina Aliaj ka mposhtur COVID-19 dhe i është drejtuar me një mesazh miqve dhe mbështetësve të saj. Ajo thotë se pikërisht ... Read More

Vajza e Robert Aliajt fiton “The Voice Kids” në Belgjikë

12/09/2020

Gala, vajza e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar  mbrëmjen e djeshme “The Voice Kids” në Belgjikë. Gala spikati që në fillim të konkurimit, duke ... Read More

Mahniti jurinë me performancën, vajza e Robert Aliajt kalon në finalen e The Voice në Belgjikë

05/09/2020

Gala, vajza e Robert Aliaj është një ndër konkurentet e konkursit të njohur ‘The Voice Kids’ në Belgjikë.  Ajo arriti të mahnisë jurinë me këngën ... Read More

Leku apo dashuria? Bukuroshet VIP që zgjodhën partnerë milionerë

15/01/2020

Pamela Aliaj – Miss-i shqiptar, Agnesa Vuthaj, thuhet në mediat rozë, se është në lidhje prej kohësh me një miliarder indian. 34-vjeçarja duket se ka ... Read More

“Lufta e ftohtë” me Xhemi Shehun, Alketa Vejsiu: Nuk merrem me telenovela portalesh!

11/01/2020

Pamela Aliaj – Para katër ditësh nisi e gjithë ‘lufta e ftohtë’ mes dy moderatorëve duke u zgjeruar më pas me personazhe të tjerë, të ... Read More

Zbulohet misteri! Nuk ka dasmë as fejesë, Rike Roçi: Ja e vërteta e unazës

11/01/2020

 Pamela Aliaj – Edhe pse prej kohësh i është larguar ekranit e po shijon jetën e saj në privatësi, Rike Roçi vazhdon të mbetet shumë ... Read More

Oriola me Eros Grezdën dhe Flor Mumajesi kthehet me Libertën, 2020 nxjerr “zbuluar” VIP-at

08/01/2020

Pamela Aliaj – Ka vetëm një javë që jemi në vitin e ri 2020 dhe në dekadën e re të këtij shekulli dhe mesa duket, ... Read More