Tag: Alex

Juventus merr lajmin e madh!

12/11/2020

Gjiganti italian Juventus po shërohet nga lëndimet e lojtarëve. Matthijs de Ligt dhe Alex Sandro janë të gatshëm që të rikthehen në skuadrën e Juventusit ... Read More

Lojtari i ri i Man Utd rezulton pozitiv me koronavirus

29/10/2020

Transferi i ri i Man Utd pozitiv në COVID-19. Lojtari i ri i Manchester United Alex Telles ka rezultuar pozitiv për koronavirus. Ai arriti në ... Read More

Koronavirus dhe stuhi, por britanikët nuk pyesin/ Fotot nga festat e çmendura të të rinjve

05/10/2020

Stuhia Alex nga njëra anë dhe situata e krijuar nga virusi Covid-19, nuk ka ndaluar festat e përjavshme të të rinjve britanikë. Shumë të rinj, ... Read More

Jennifer Lopez bëhet bashkë me ish të dashurin Diddy për të mbledhur fonde kundër Covid-19

13/04/2020

Ylli i muzikes e cila aktualisht është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez, mori pjesë në një transmetim të veçantë në Instagram, i ... Read More

Dasma e vitit/ Ja shifra e çmendur që Jennifer Lopez dhe partneri i saj do të shpenzojnë për ceremoninë

18/02/2020

Në marsin që lam pas, Alex Rodrigues i propozoi këngëtares Jennifer Lopez  në Bahamas, duke iu ulur në gjunj në breg të detit me një ... Read More

Nuk mori frymë 28 minuta e tani është 14 muajshe, njihuni me historinë rrëqethëse të Evas

11/09/2019

Nëna Alex Kelly ka treguar se si vajza e saj e vogël nuk ka marrë frymë në 28 minutat e para të jetës dhe mrekullisht ... Read More

Reagimi katër fjalësh i Ferguson për Solskjaer pas humbjes nga Cardiff

17/05/2019

12:25 | 17 Maj 2019 12:25 | 17 Maj 2019 Sir Alex Ferguson nuk është parë aspak i kënaqur pas humbjes së Manchester United në ... Read More

Chamberlain flet për rikthimin e tij: Është ndjenja më e mirë e këtij viti

28/04/2019

Ylli i Liverpool, Alex Oxlade Chamberlain, është kthyer më në fund nga lëndimi i tij i gjatë që e mbajti jashtë fushave për thuajse një ... Read More

Klopp: Rikthimi i Chamberlain i jashtëzakonshëm

26/04/2019

Alex Oxlade Chamberlain është rikthyer në fushën e blertë në ndeshjen e Liverpool kundër Huddersfield Town. ‘The Reds’ e mbyllen takimin me një fitore prej ... Read More

Ferguson i thur elozhe Messit pas eliminimit të Man Utd

17/04/2019

Sir Alex Ferguson është deklaruar pas eliminimit të Manchester United nga Barcelona. Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka komentuar eliminimin e skuadrës së ... Read More

Pse Ferguson mendon se Liverpool do të fitojë Premierligën?

16/04/2019

Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se Liverpool do të mposht Manchester Cityn në garën për titull. Ish sulmuesi i Republikës së ... Read More

J.Lo thotë se nuk e ka në plan martesën

15/04/2019

Muaj më parë, Jennifer Lopez i tha ‘PO’ propozimit të partnerit të saj, Alex Rodriguez për fejesë. Edhe pse pritej data e martesës, J.LO i ... Read More