Tag: aktorëve

Pas problemeve shëndetësore, “Nihan” rikthehet më në formë se kurrë

27/07/2021

Neslihan Atagul është për momentin një prej aktoreve më të përfolura turke. Aktorja tani po përballet me një sëmundje që e bëri t’i ndërprejë të ... Read More

Kjo është familja e aktorit Naser Rafuna

28/04/2021

Njihuni me familjen e aktorit Naser Rafuna. Është prej aktorëve më të dashur për publikun fal roleve në seriale të ndryshme televizive. E kemi fjalën ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Fazileti

26/02/2021

Ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke. Nazan Kesal është aktorja që me rolet e saj arriti të bëhet e famshme ... Read More

Nihan del nga spitali, shfaqet e lumtur pranë bashkëshortit

08/02/2021

Neslihan Atagul është për momentin një prej aktoreve më të përfolura turke. Aktorja tani po përballet me një sëmundje që e bëri t’i ndërprejë të ... Read More

Nuk përmbahet i dashuri i Sasës, publikon këtë foto me aktoren

15/01/2021

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë. Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ ... Read More

E veshur me komplete,’ Sasa’ sonte po duket si zonjë e vërtetë

04/11/2020

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë. Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ ... Read More

Sherri mes dy aktorëve të humorit/ Flet Ledio Lako: Jemi zënë pas teatrit për punë roli

28/04/2020

Sherri mes dy aktorëve të njohur, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi ka qenë lajmi që ka bërë bujë diten e sotme. Panorama.al ka kontaktuar dy ... Read More

E qëlloi me dorezë hekuri, zbardhen detaje nga sherri mes dy aktorëve të njohur

28/04/2020

Detaje të reja janë zbardhur nga sherri që ndodhi ditën e djeshme mes dy aktorëve të humorit Ledio Lako dhe Gent Hazizi, ku u përdorën ... Read More

Rudina Magjistari “thumbon” rolin e kryeministrit Rama si aktor: Për një moment e ktheu komedinë në horror

31/01/2020

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari kishte të ftuar në emision disa prej aktorëve të filmit “I love Tropoja” të Ermal Mamaqit. Moderatorja e ndoqi filmin ... Read More

Publikohet fotografia e parë e foshnjës së Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen

16/04/2019

Mediat turke e kanë publikuar foton e parë të foshnjës së dy aktorëve të famshëm turq. Para tre ditësh, aktorët e njohur turq, Burak Ozçivi ... Read More

‘Stupcat’ ri-krijojnë videon virale ‘A bon me folë?’ pas ndeshjes së Kosovës

26/03/2019

Reagimi i Stupcave pas ndeshjes së Kosovës me Bullgarinë.Grupi i aktorëve të humorit “Stupcat”, mbrëmë ishin të pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të përcjellë ... Read More

Selini publikon foton e parë pas vdekjes së nënës

22/03/2019

Hande Ercel është një prej aktoreve më të njohura të kinematografisë turke. Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e suksesshme si në ... Read More