Tag: Agnesa

Agnesa Vuthaj pëson aksident? Kjo është gjendja e saj

26/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

05/11/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

27/10/2020

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo. ... Read More

Agnesa Vuthajn nuk e keni parë asnjëherë kështu, befason me stilin e ri të flokëve

19/10/2020

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive. Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku. Fjala ... Read More

U përfol për një lidhje me miliarderin indian, Agnesa zbulon personin që i ka `rrëmbyer´ zemrën

06/03/2020

Ish-missi Agnesa Vuthaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak kohë më parë, pasi u përfol se kishte një lidhje dashurie me miliarderin indian ... Read More

Leku apo dashuria? Bukuroshet VIP që zgjodhën partnerë milionerë

15/01/2020

Pamela Aliaj – Miss-i shqiptar, Agnesa Vuthaj, thuhet në mediat rozë, se është në lidhje prej kohësh me një miliarder indian. 34-vjeçarja duket se ka ... Read More

U përfol për një lidhje me biznesmenin e pasur/ Reagon ish-miss Kosova, ja e vërteta

13/01/2020

Lidhja mes ish-miss Kosovës, Agnesa Vuthaj me biznesmenin indian ishte në qëndër të vëmendjes ditën e sotme. Biznesmeni, 23 vite më i madh se ish-missi, ... Read More

Vogëlushet nga Kosova, që 6 vite presin flokët e tyre për një qëllim prekës

13/09/2019

Agnesa 13 vjeç, Driola 11 dhe Ariona 8, janë tri vajzat me prejardhje nga Kosova por që jetojnë në Gjermani, të cilat tash e sa ... Read More

Këtë nuk e keni ditur për Agnesa Vuthajn

15/04/2019

Agnesa Vuthaj zbulon diçka që nuk e keni ditur rreth personalitetit të saj Agnesa Vuthaj nëpërmjet një postimi në insatgram ka treguar diçka nga personaliteti ... Read More

Agnesa Vuthaj: Meshkujt nuk janë më të zgjuar e më të aftë se femrat

05/04/2019

Modelja shqiptare, Agnesa Vuthaj i është përgjigjur fansave në rrjetet sociale për gjërat që dëshirojnë t'i dinë rreth saj. E një nga pyetjet e ndjekësve ... Read More

Kur do të martohesh? Kështu u përgjigjet ndjekësve Agnesa Vuthaj

03/04/2019

Është njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Fjala është për ish-Missin, Agnesa Vuthaj e cila vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur nga fansat ... Read More

Agnesa Vuthaj kujton babanë e ndjerë: Do të vazhdojmë të jetojmë për të bërë krenar deri në takimin tonë të ardhshëm

18/03/2019

Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë një ndër femrat më të bukura shqiptare ani pse kanë kaluar vite që kur e fitoi titullin e më të ... Read More