Tag: agjenti

A po qëndron Messi në Barcelonë, agjenti i tij tregon gjithçka

18/04/2021

Agjenti i Messit në Barcelonë, gati të nisin bisedimet për rinovim. E ardhmja e yllit të Barcelonës, Lionel Messi ka ende mundësi të jetë në ... Read More

Përfundon takimi me Barcelonën, agjenti dhe babai i Haaland mbërrijnë në Madrid për t’u takuar me Realin

01/04/2021

E ardhmja e yllit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland mbetet në dyshime. Agjenti Mino Raiola dhe babai Haaland u takuan me presidentin e Barcelonës, i ... Read More

“Bomba” e mbrëmbjes: Real Madrid- Ronaldo, vjen lajmi i madh

12/03/2021

Real Madrid në bisedime për një rikthim të mundshëm të Ronaldos. Agjenti i yllit ka kontaktuar përsëri me Real Madrid për një rikthim të madh ... Read More

Pas asaj që ndodhi mbrëmë, reagon agjenti i Salah, paralajmëron largimin?

05/03/2021

Reagon agjenti i Salah pas asaj që ndodhi mbrëmë, a po e paralajmëron largimin? Mohamed Salah mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit në ... Read More

Agjenti tregon të ardhmen e Allegrit

04/03/2021

Agjenti i Allegrit tregon të ardhmen e italianit. Agjenti i Massimiliano Allegrit konfirmon se trajneri ka pasur oferta të ndryshme. Agjenti i ish trajnerit të ... Read More

Riola jep detaje për të ardhmet e Donnarummas dhe Ibrahimovicit

11/02/2021

Raiola tregon të ardhmet e Donnarummas dhe Ibrahimovicit. Agjenti i Gianluigi Donnarummas dhe Zlatan Ibrahimovic, Mino Raiola ka folur për të ardhmen e lojtarëve që ... Read More

Po largohet nga Napoli, agjenti i Hysajt zbulon të ardhmen e lojtarit

09/02/2021

Agjenti i Hysajt zbulon të ardhmen e lojtarit. Hysaj largohet në qershor nga Napoli, agjenti e pranon që janë në bisedime me disa klube. Elseid ... Read More

Lojtari i Romës i thotë ‘JO’ West Hami

25/01/2021

Dzeko refuzon transferimin tek ekipi anglez. Agjenti i Edin Dzekos, Tullio Tinti ishte në Trigoria sot pasi sulmuesi i Romës dëshiron të largohet nga klubi ... Read More

Konfirmohet edhe një herë e ardhmja e Lautaro Martinezit

20/01/2021

Agjenti i Lautaro Martinez konfirmon edhe një herë të ardhmen e lojtarit. Lautaro Martinez ka qenë i lidhur për një largim të mundshëm nga Interi ... Read More

Milan dhe Napoli në ‘luftë’ për lojtarin që po shkëlqen në Serie A

06/01/2021

Agjenti i yllit të Hellas Verona Mattia Zaccagni, Fausto Pari ka konfirmuar se një numër i klubeve nga Serie A po ndjekin klientin e tij. ... Read More

Bomba e ditës: Shkodran Mustafi në Barcelonë

23/12/2020

Agjenti i Shkodran Mustafit konfirmon bisedimet me Barcelonën për shqiptarin. Agjenti i Shkodran Mustafit ka konfirmuar se janë zhvilluar bisedime me Barcelonën lidhur me një ... Read More

Milan nuk dorëzohet, në janar po e transferon dështakun e Real Madridit

22/12/2020

Gjithçka gati, agjenti i Jovic tashmë ka mbërritur në Itali. Luka Jovic do ti japë fund aventurës aspak të suksesshme me Real Madrid pasi po ... Read More