Tag: Admir

Gjykata pushon hetimet ndaj Admir Muratajt për grabitjen në Rinas

14/05/2019

Gjykata për Krimet e Rënda në Shqipëri pushoi çështjen ndaj Admir Murataj, duke konfirmuar zyrtarisht vdekjen e tij. Prokuroria dorëzoi certifikatën e vdekjes, aktin daktiloskopik ... Read More

Grabitja në Rinas, kush e vrau Admir Murataj? Ja çfarë thanë efektivët që qëlluan mbi të (Video)

09/05/2019

Vrasja e Admir Murataj në grabitjen e milionave eurove në Aeroportin e Riansit në Shqipëri më 9 prill vazhdon të mbetet ende kemi për publikun. ... Read More

Grabitja në Rinas, ekspertiza mjekoligjore konfirmon: Viktima në Tapizë është Admir Murataj

03/05/2019

Ekspertiza mjeko-ligjore ka dorëzuar aktin e vdekjes së Admir Murataj në Prokurori. Sipas ekspertizës, Murataj është vrarë nga një plumb dhe se gjurmët e gishtave ... Read More

Shtyhet gjyqi, nuk ka dokument zyrtarë që konfirmon vdekjen e Admir Muratajt në grabitjen e Rinasit

02/05/2019

Gjykata e Krimeve të Rënda në Shqipëri, ka shtyrë për 14 maj gjyqin për Admir Muratajn, i vrarë pas grabitjes në Aeroportin e Rinasit më ... Read More

Para grabitjes në Rinas, Murtaj jetonte i qetë mes Tiranës (Foto)

27/04/2019

Admir Murataj dhe Klement Çala ishin dy nga njerëzit më të kërkuar në Shqipëri, pas arratisjes nga burgu grek në vitin 2013. Jo vetëm që ... Read More

Mbyllet rrethi i hetimeve për grabitjen në Rinas, antimafia ngrin pasuritë e Muratajt

22/04/2019

Nëse dyshimet se grabitësi i parave në pistën e aeroportit të Rinasit, Admir Muratajt është vrarë nga shokët e tij po bëhen gjithnjë e më ... Read More

Merret në pyetje gruaja e Admir Murataj, gjenden gjurmë gishtash në furgonin e grabitësve (Video)

17/04/2019

Prokurorët kanë nisur marrjen në pyetje të familjarëve të Admir Murataj, i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes së 9 prill në Rinas. Albana Alimemeti ... Read More

Profili i Admir Murataj, hundë boksieri, mjekër me vrimë por ja si ndryshoi ai (Foto)

16/04/2019

Profili i Admir Murataj, 47-vjeçarit të akuzuar për disa grabitje, më e fundit ajo e 9 prillit në aeroportin e Rinasit që i mori dhe ... Read More

Rrëfehet vëllai i Admir Muratajt që grabiti rreth 10 milionë euro në Aeroportin e Rinasit

16/04/2019

Cen Murataj, vëllai i Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë të martën e kaluar pas grabitjes së miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, ka ... Read More

Zbulohet pasuria e pafundme e Admir Murataj të sekuestruar nga Prokuroria

12/04/2019

Pas ngjarjes së ndodhur tre ditë më parë në Rinas, Prokuroria kërkon sekuestrimin e pasurisë së Admir Murataj. Ky i fundit mbeti i vrarë teksa ... Read More

Brenda vilës luksoze të grabitësit të vrarë në aeroportin e Rinasit (Foto)

10/04/2019

Admir Nikaj apo Admir Murataj është grabitësi i vrarë të martën pas grabitjes në aeroportin e Rinasit. Viktima është njohur nga bashkëshortja dhe familjarët e ... Read More

Mehmedi inkuadrohet në pjesën e dytë dhe shënon dy gola në fitoren e Wolfsburgut ndaj Monchengladbachut

23/02/2019

Sulmuesi shqiptar, Admir Mehmedi ka shkëlqyer sot (e shtunë) me fanellën e klubit gjerman, Wolfsburg. Wolfburg ka arritur një fitore të madhe në udhëtim te ... Read More