Tag: 35të

Sot feston ditëlindjen Gold AG, kaq vite ka mbushur

28/07/2021

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës, bashkëshortes dhe djalit. Reperi sot ka ditëlindjen. Gold AG, ka lindur ... Read More

Ledri feston ditëlindjen, Sara vjen me urimin më të veçantë për të

10/07/2021

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Ledri Vula sot feston ditëlindjen e 35-të. E në këtë ditë kaq të rëndësishme për të, Ledri mori urime të shumta ... Read More

Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 35-të: Lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë

16/05/2021

Prishtina u shpall kampion Ka përfunduar edhe java e 35-të në Superligën e Kosovës, aty edhe ku u përcaktua kampioni për edicionin 2020/21. Takimi më ... Read More

Kjo video e publikuar nga Milani – do t’i frikësojë edhe lojtarët e Juventusit

09/05/2021

Juventus – Milan është ndeshja derbi e javës së 35-të në Serie A. Të dy ekipet po luftojnë për vendet që dërgojnë në Champions League ... Read More

Manchester City – Chelsea: Formacionet e mundshme dhe parashikimi

08/05/2021

Manchester City do të pres Chelsean në kuadër të javës së 35-të në Ligën Premier. Dy finalistët e Ligës së Kampionëve, do të zhvillojnë provën ... Read More

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

20/11/2020

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka marrë sot dedikimin më të ëmbël nga Xhensila. Ndërsa ... Read More

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

02/11/2019

19:38 | 11/02/2019 Katty Perry mbushi 35 vite jetë. Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë ... Read More

Vallecano 1:0 Real Madrid, vlerësimi i lojtarëve, Modric më i dobëti

28/04/2019

Real Madrid është befasuar në javën e 35-të në La Liga. Real Madrid është mposhtur nga Rayo Vallecano me rezultat, 1:0. Lojtari më i dalluar ... Read More

Vallecano – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

28/04/2019

Real Madrid do të përballet në javën e 35-të në La Liga me Rayo Vallecanon. Rayo Vallecano do ta pret Real Madidin, që ka tri ... Read More

Chelsea 2:2 Burnley, notat e lojtarëve

22/04/2019

Chelsea ka dështuar të regjistrojë fitore në xhiron e 35-të në Premierligë. Skuadra e Maurizio Sarrit është ndalur me një barazim ndaj skuadrës së Burnley, ... Read More

Ky ishte momenti kur përplasen Salah dhe Milner rreth penalltisë

21/04/2019

Liverpool e mposhti Cardiffin në javën e 35-të në Premierligë. Liverpool fitoi 2 me 0 në udhëtim te Cardiff, por kjo fitore nuk kishte shumë ... Read More

Arsenal 2:3 Crystal Palace, notat e lojtarëve

21/04/2019

Crystal Palace e ka mposhtur Arsenalin në javën e 35-të në Premierligë. Crystal Palalce ka fituar 3 me 2 në udhëtim te Arsenali në kuadrë ... Read More