Tag: 24të

Formacionet zyrtare: Napoli – Benevento, starton Rrahmani

28/02/2021

Napoli është nikoqir i Beneventos, sfidë e vlefshme për xhiron e 24-të në Seria A. Vendasit pavarësisht mungesave synojnë fitore me shpresën të përfundojnë në ... Read More

Ndeshja kundër Beneventos, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve të Napolit. Napoli do të ndeshet me Beneventon në kuadër të xhiros së 24-të të Serie A. Gennaro Gattuso ka marrë ... Read More

Reali shfrytëzon humbjen e Atleticos, triumfon ndaj Valladolidit

20/02/2021

Reali triumfon ndaj Valladolidit. Real Madrid ka triumfuar në kuadër të xhiros së 24-të të La Ligas ndaj Real Valladolid. Reali ka shfrytëzuar humbjen e ... Read More

Man City – Tottenham, këto pritet të jenë formacionet shartuese

13/02/2021

Ndeshja më interesante e javës së 24-të në Premierligë do të jetë ajo mes Manchester City dhe Tottenham. Dy kundërshtarët e vjetër, Pep Guardiola dhe ... Read More

Gjilani – Trepça ‘89, KEK-u vs Drenica, mbyllen pjesët e para

30/03/2019

Kanë përfunduar pjesët e para në dy përballjet e javës së 24-të të Ipko Superligës së Kosovës.Në Gjilan po përballen Gjilani dhe Trepça ’89, ndërkohë ... Read More

Llapi shënon fitore bindëse ndaj Lirisë, Ferizaj fiton në minutat e fundit

29/03/2019

Sot u zhvilluan dy ndeshje në kuadër të xhiros së 24-të të IPKO Superligës së Kosovës.Llapi shënoi fitore bindëse ndaj Lirisë, me rezultat 4:0 dhe ... Read More

Rezultatet e pjesës së parë në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës

29/03/2019

Sot, në orën 14:00, filluan dy ndeshje në kuadër të javës së 24-të të Superligës së Kosovës. Pas 45 minutave lojë, Llapi dhe Ferizaj po ... Read More

Juventusi e kalon me lehtësi Frosinonen, vazhdon kryesimin bindshëm

15/02/2019

Juventusit ka arritur të shënojë fitore në ndeshjen hapëse të javës së 24-të në Serie A ndaj Frosinones me rezultat 3-0. Zonja e Vjetër e ... Read More