Tag: 2341

‘Jeta është një plazh’ Ish gruaja e futbollistit të njohur tregon format mahnitëse

31/12/2019

23:41 | 30 Dhjetor 2019 23:41 | 30 Dhjetor 2019 Modelja shfaq linjat përfekte. Sylvie Meis 41-vjeçare u ‘arratis’ nga të ftohtit e dimrit evropian ... Read More

Kendall Jenner dhe Bella Hadid marrin vëmendje nga pushimet në Miami

07/12/2019

23:41 | 6 Dhjetor 2019 23:41 | 6 Dhjetor 2019 Kendall Jenner dhe Bella Hadid po shijojnë pushimet në plazhet e Miamit. Teksa po tregonte ... Read More

2po2 hap arkivat, vështirë të njihet në fotografitë e vjetra

23/11/2019

23:41 | 22 Nentor 2019 Foto: Instagram 23:41 | 22 Nentor 2019 2po2 është bërë nostalgjik për vitet e shkuara. 2po2 nuk është shumë aktiv ... Read More

Ndjekësi e fyen Erionin, ky është reagimi i Ajolës

01/11/2019

23:41 | 1 Nentor 2019 Foto: Instagram 23:41 | 1 Nentor 2019 Ajola Xoxa u detyrua të reagojë pas komenit të ndjekësit mbi fotografinë e ... Read More

Ronaldo darkon me partneren dhe fëmijët, pamje brenda shtëpisë

31/10/2019

23:41 | 31 Tetor 2019 23:41 | 31 Tetor 2019 Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij. Cristiano Ronaldo mbrëmjen e sontme e ... Read More

Mbretëresha largon nga pallati foton e Princit Harry me Meghan Markle

24/10/2019

23:41 | 24 Tetor 2019 23:41 | 24 Tetor 2019 Mbretëresha Elizabetë duket se e largoi fotografinë e Princit Harry me Meghan Markle nga pallati. ... Read More

Atletico në bisedime për Icardi, ofron 70 milionë euro

30/08/2019

23:41 | 30 Gusht 2019 23:41 | 30 Gusht 2019 Atletico Madrid duket se po përgatitet për të kryer lëvizjen e fundit në merkaton e ... Read More

Presidenti i Bayern, Hoeness, po tërhiqet nga klubi

29/08/2019

23:41 | 29 Gusht 2019 23:41 | 29 Gusht 2019 Presidenti i skuadrës më të madhe në Gjermani, Bayern Munich, po planifikon të largohet nga ... Read More

Luana Vjollca dallon si ‘Nata me Ditën’ në Instagram dhe në jetën reale

03/08/2019

23:41 | 3 Gusht 2019 23:41 | 3 Gusht 2019 Luana Vjollca ka publikuar një video mjaft interesante në Instagram. Luana Vjollaca është një nga ... Read More

Marotta flet për Icardin dhe konfirmon negociatat me tre futbollistë

07/07/2019

23:41 | 7 Korrik 2019 23:41 | 7 Korrik 2019 Drejtori sportiv i Inter, Beppe Marotta ka konfirmuar Edin Dzeko, Romelu Lukaku dhe Nicolò Barella ... Read More

Nëna apo vjehrra? Almeda Abazi tregon kush i ndihmon më shumë me djalin

02/07/2019

23:41 | 2 Korrik 2019 23:41 | 2 Korrik 2019 Almeda dhe Tolga së fundmi u bënë prindër për herë të parë. Almeda Abazi dhe ... Read More

100 milionë euro për Pogban

17/06/2019

23:41 | 17 Qershor 2019 23:41 | 17 Qershor 2019 Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, raportohet se do të ofrojë 100 milionë euro për ... Read More