Tag: 2330

Liverpool 1:1 Napoli, notat e lojtarëve

28/11/2019

23:30 | 27 Nentor 2019 23:30 | 27 Nentor 2019 Liverpooli dhe Napoli i kanë ndarë pikët në kuadër të Ligës së Kampionëve, pasi ndeshja ... Read More

Kështu dukej Agnesa Vuthaj në adoleshencë

30/10/2019

23:30 | 30 Tetor 2019 Foto: Instagram 23:30 | 30 Tetor 2019 Agnesa Vuthaj e ka publikuar një foto nga koha kur ishte në adoleshencë. ... Read More

Ronela Hajati tregon kompleksin që ka me veten dhe befason të gjithë

23/10/2019

23:30 | 23 Tetor 2019 Foto: Instagram 23:30 | 23 Tetor 2019 Ronela Hajati i ka habitur të gjithë me përgjigjen. Këtë të mërkurë në ... Read More

Britney Spears publikon foto me partnerin në jahtin luksoz

18/10/2019

23:30 | 18 Tetor 2019 23:30 | 18 Tetor 2019 Britney Spears është kthyer prapa në kohë me fotografitë e fundit. Britney Spears ka ndarë ... Read More

Fundjavë e vështirë për Man Utd, shumë lehtë mund të përfundojë në vendin e 18-të

18/10/2019

23:30 | 18 Tetor 2019 23:30 | 18 Tetor 2019 Manchester United mund të bie në zonën e rënies rrezikimit të rënies nga liga nëse ... Read More

Elena Ora rrëmben vëmendjen me veshjen glamuroze

16/10/2019

23:30 | 16 Tetor 2019 Foto: Instagram 23:30 | 16 Tetor 2019 Motra e Rita Orës duket joshëse dhe elegante. Motra e këngëtares Rita Ora, ... Read More

Elena Ora rrëmben vëmendjen me veshjen glamuroze

16/10/2019

23:30 | 16 Tetor 2019 Foto: Instagram 23:30 | 16 Tetor 2019 Motra e Rita Orës duket joshëse dhe elegante. Motra e këngëtares Rita Ora, ... Read More

​Orari i xhiros së 8-të, ndryshon koha kur do të nisin takimet

30/09/2019

23:30 | 30 Shtator 2019 23:30 | 30 Shtator 2019 Xhiro e radhës në Ipko Superligën e Kosovës pritet të zhvillohet gjatë kësaj mesjave. Të ... Read More

Thyen rekord negativ me Milanin, Giampaolo nuk ndalet: Besoj në idetë e mia

29/09/2019

23:30 | 29 Shtator 2019 23:30 | 29 Shtator 2019 “Unë besoj në idetë e mia, por kjo skuadër e Milanit dukej sikur doli pa ... Read More

Abidal në ndeshjen Lecce – Napoli, cilin lojtar dëshiron ta sjellë te Barcelona?

22/09/2019

23:30 | 22 Shtator 2019 23:30 | 22 Shtator 2019 Eric Abidal ishte në stadiumin ‘Via del Mare’ për udhëtimin e Napolit në Lecce, të ... Read More

Jennifer Lopez dëshiron fëmijë me Alex Rodriguez

15/09/2019

23:30 | 15 Shtator 2019 23:30 | 15 Shtator 2019 J.Lo kokë e këmbë e dashuruar në bejsbollistin. Edhe pse Jennifer Lopez është ende duke ... Read More

Fury kishte një arsye që e shtyu ta emëronte Wallin si kundërshtarin e radhës

31/08/2019

23:30 | 31 Gusht 2019 23:30 | 31 Gusht 2019 Tashmë është mësuar arsyeja që shtyu Tyson Furyn të emëronte Otto Wallin si kundërshtarin e ... Read More