Tag: 2122

Alban Mehmeti publikon këngën e re

13/12/2019

21:22 | 13 Dhjetor 2019 21:22 | 13 Dhjetor 2019 Alban Mehmeti ka lansuar projektin e ri muzikor. Në prag të festave, Alban Mehmeti ka ... Read More

Cole: Smalling duhet të qëndrojë tek Roma

13/12/2019

21:22 | 13 Dhjetor 2019 21:22 | 13 Dhjetor 2019 Ashley Cole ka dhënë disa komente lidhur me yllin anglez, Chris Smalling. Smalling po luan ... Read More

ZYRTARE: Thiago Motta merr drejtimin e skuadrës nga Serie A

22/10/2019

21:22 | 22 Tetor 2019 21:22 | 22 Tetor 2019 Genoa edhe zyrtarisht kanë angazhuar Thiago Mottan si trajner të skuadrës së parë, i cili ... Read More

Sa fituan agjentët e futbollit në këtë afat kalimtar?

11/09/2019

21:22 | 11 Shtator 2019 21:22 | 11 Shtator 2019 Gjatë verës së vitit 2019, agjentët në marrëveshjet e transferimeve fituan afërsisht 478.2 milionë euro. ... Read More

Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër

22/08/2019

21:22 | 08/22/2019 Saga e Mauro Icardin po vazhdon pa ndonjë përparim konkret. Sulmuesi argjentinas ka qenë i lidhur me një largim nga Interi gjatë ... Read More

Blleki publikon këngën e re “Mafi”

14/08/2019

21:22 | 14 Gusht 2019 21:22 | 14 Gusht 2019 Reperi Blleki e ka publikuar këngën e tij të re. Reperi i njohur i P.I.N.T, ... Read More

‘Kuqezinjtë e Jakovës’ demantojnë Ademin: Një komb, një kombëtare

23/06/2019

21:22 | 23 Qershor 2019 21:22 | 23 Qershor 2019 Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka premtuar se të gjitha tifogrupet ... Read More

Revista franceze flet për momentin e sikletshëm që Heidi përjetoi në festivalin e Cannes

17/06/2019

21:22 | 17 Qershor 2019 21:22 | 17 Qershor 2019 Paraqitja e modeles kishte bërë bujë në media. Heidi Lushtaku muajin e kaluar ishte prezentë ... Read More

Majk dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e radhës

15/06/2019

21:22 | 15 Qershor 2019 21:22 | 15 Qershor 2019 Majk dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e tyre të re. Ghetto Geasy dhe Majk ... Read More

Zhgënjehen fansat e Feros

15/05/2019

21:22 | 15 Maj 2019 21:22 | 15 Maj 2019 Fansat e Feros janë ndarë të zhgënjyer. Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij ... Read More

Njihuni me futbollistin më të pafat në botë

13/05/2019

21:22 | 05/13/2019 Sportet në përgjithësi, e futbolli në veçanti, ka një lidhje të fortë me fatin. Në këtë sport, edhe pse punon shumë, duhet ... Read More

A po rikthehet ‘Spirit Voice’? flasin anëtarët e grupit

04/05/2019

21:22 | 4 Maj 2019 21:22 | 4 Maj 2019 Soni Malaj flet ekskluzivisht për ‘Mirage’ rreth një ribashkimi të mundshëm të grupit ‘Spirit Voice’. ... Read More