Tag: 2045

Solskjaer tregon pse Pogba mungon kundër Arsenalit

01/01/2020

20:45 | 1 Janar 2020 20:45 | 1 Janar 2020 Mungesa e Paul Pogbas në formacionin e Manchester United për derbin kundër Arsenal ka krijuar ... Read More

Loredana lë pas Federerin, kryeson titujt e mediave zvicerane

14/12/2019

20:45 | 14 Dhjetor 2019 20:45 | 14 Dhjetor 2019 Loredana është një nga personalitet më të kërkuara në Zvicër. Loredana Zefi është një nga ... Read More

Liverpool kryen detyrën, kualifikohet bashkë me Napolin

10/12/2019

20:45 | 12/10/2019 Liverpool nuk ka lënë vend për befasi, duke mposhtur me rezultat 0:2 Salzburgun. Fitorja i dërgon ‘Të Kuqtë’ në raundin e 16 ... Read More

ZYRTARE: Tottenham shkarkon Pochettino

19/11/2019

20:45 | 19 Nentor 2019 20:45 | 19 Nentor 2019 Tottenham ka shkarkuar trajnerin Mauricio Pochettino pas pesë vjetësh në krye të klubit. Ish-trajneri i ... Read More

Tayna po shijon disa ditë në Turqi

12/11/2019

20:45 | 12 Nentor 2019 20:45 | 12 Nentor 2019 Tayna ka vizituar shtetin turk për disa ditë. Pas sukseseve që po arrin me këngët ... Read More

Elgiti tregohet shumë romantik, shikojeni se çfarë letre i ka lënë Kleas

05/11/2019

20:45 | 5 Nentor 2019 Foto: Instagram 20:45 | 5 Nentor 2019 Elgit Doda dhe Klea Huta janë ndër çiftet e njohura të shoubizit. Elgit ... Read More

Pse Dembele nuk u përfshi në skuadër për ndeshjen ndaj Levante?

01/11/2019

20:45 | 1 Nentor 2019 20:45 | 1 Nentor 2019 Pak minuta më parë, Ernesto Valverde ka publikuar listën e Barcelonës me emrat e ftuar ... Read More

Liga e Evropës: Roma shënon fitore minimale kundër Gladbach, Zaniolo vendos takimin

24/10/2019

20:45 | 24 Tetor 2019 20:45 | 24 Tetor 2019 Roma ka shënuar fitore mjaft të rëndësishme në përballje me Monchengladbach, në kuadër të Ligës ... Read More

“Kur kthehna nga rruga më pret kuzhina”, shikojeni se çfarë ka përgatitur Gjyste Vulaj

22/10/2019

20:45 | 22 Tetor 2019 Foto: Instagram 20:45 | 22 Tetor 2019 Gjyste Vulajt ka treguar se është e mirë edhe në kuzhinë. Këngëtarja e ... Read More

Dortmundi mposht Slavian, Genku ndal Napolin

02/10/2019

20:45 | 2 Tetor 2019 20:45 | 2 Tetor 2019 Borussia Dortmund ka marrë fitoren e parë këtë sezon në Ligën e Kampionëve duke e ... Read More

Liga e Evropës: Arsenal e nis mbarë, fiton në udhëtim tek Frankfurt

19/09/2019

20:45 | 19 Shtator 2019 20:45 | 19 Shtator 2019 Skuadra e Arsenal e ka nisur për mrekulli rrugëtimin në sezonin e ri në Ligën ... Read More

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër 

11/09/2019

20:45 | 11 Shtator 2019 Foto: Instagram 20:45 | 11 Shtator 2019 Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka ... Read More