Tag: 2036

Fenerbahce 3:2 Kasimpasa – shkëlqen Muriqi, kjo është nota e tij

08/11/2019

20:36 | 8 Nentor 2019 20:36 | 8 Nentor 2019 Vedat Muriqi ka shkëlqyer në fitoren 3:2 të Fenerbahce ndaj Kasimpasa. Fenerbahce ka marrë përkohësisht ... Read More

Adelina dhe Zanfina maskohen për “Halloween”, shikojeni si po duken

31/10/2019

20:36 | 31 Tetor 2019 20:36 | 31 Tetor 2019 Motrat Ismaili janë maskuar për festën e “Halloween”. Adelina dhe Zanfina Ismaili janë në mesin ... Read More

Xhaka ka një mesazh për tifozët e Arsenal, pas incidentit të së dielës – emocionuese

31/10/2019

20:36 | 31 Tetor 2019 20:36 | 31 Tetor 2019 Granit Xhaka ka reaguar pas incidentit të së dielës që kemi lënë pas, kur lojtari ... Read More

Kush do të jetë ‘Galaktiku’ i radhës? Perez ndan 170 milionë euro

09/10/2019

20:36 | 9 Tetor 2019 20:36 | 9 Tetor 2019 Mund të duket e çuditshme, por një skuadër si Club Brugge ka ndalur Real Madridin ... Read More

Kur mbyllet tregu i transferimeve në ligat kryesore?

31/07/2019

20:36 | 31 Korrik 2019 20:36 | 31 Korrik 2019 Vera është sinonim i transferimeve. Shumë transferime, dhe më shumë zëra e spekulime e përbëjnë ... Read More

ZYRTARE: Juventus transferon mbrojtësin e njohur

12/07/2019

20:36 | 12 Korrik 2019 20:36 | 12 Korrik 2019 Juventus ka zyrtarizuar transferimin e Crisian Romero nga Genoa. ‘Zonja e Vjetër’ përmes një komunikate ... Read More

Inter- Bale, lajm ‘bombë’ nga Spanja

05/06/2019

20:36 | 5 Qershor 2019 20:36 | 5 Qershor 2019 Ylli i Real Madridit, Gareth Bale, mund të vazhdojë karrierën në Itali te skuadra e ... Read More

Festës së Liverpoolit nuk i mungoi as këngëtarja e njohur britaneze

02/06/2019

20:36 | 2 Qershor 2019 20:36 | 2 Qershor 2019 Perrie Edwards ishte prezente në festën e Liverpoolit pas triumfit në Ligën e kampionëve. Liverpooli ... Read More

Genc Prelvukaj i dashuruar ‘kokë e këmbë’, shikojeni çfarë ka bërë për Enin

14/05/2019

20:36 | 14 Maj 2019 20:36 | 14 Maj 2019 Genc Prelvukaj e ka dëshmuar se është i dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Eni Koçin. ... Read More

Enca Haxhia me këtë fotografi paralajmëron projektin e saj të ri

11/05/2019

20:36 | 11 Maj 2019 20:36 | 11 Maj 2019 Enca përmes postimit të fundit ka zbuluar se si do të titullohet kënga e re. ... Read More