Tag: 2012

PSG rikthen sërish epërsinë

07/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Vinicius i shënon tjetër gol Liverpoolit

06/04/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Shqipëria kalon në epërsi nga super-goli i Lenjanit

25/03/2021

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Kjo është “Futbollistja më e mirë e vitit” nga FIFA

17/12/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Leipzig në epërsi kundër Paris Saint-Germain, shënohet një super-gol

04/11/2020

Portali ORAinfo.net është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e ... Read More

Është vetëm 1.62 i gjatë dhe ka dy vajza jeta e të cilave mbahet sekret, disa fakte për Putinin

11/02/2020

Vladimir Vladimirovich Putin, është presidenti i Rusisë që nga viti 2012 duke mbajtur këtë post që nga 2000 deri në 2008. Ai lindi në epokën ... Read More

Kanceri iu përhap në çdo pjesë të trupit: Gruaja tregon si e shëroi për 4 muaj me këtë pije

09/12/2019

Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke ... Read More

‘Paris’ titullohet kënga e re e Xhensila Myrtezajt

26/10/2019

20:12 | 26 Tetor 2019 20:12 | 26 Tetor 2019 Xhensila minuta më parë publikoi video-projektin e paralajmëruar. Xhensila Myrtezaj pas disa muajsh pauzë rikthehet ... Read More

Ademi: Ja pse nuk e lejuam Crvena Zvezdën të hynte në Kosovë!

09/10/2019

20:12 | 9 Tetor 2019 20:12 | 9 Tetor 2019 Vetëm pak orë pasi Policia e Kosovës nuk lejoi klubin serb të Crvena Zvezdës të ... Read More

Paditet sërish Facebook, kësaj radhe nga kjo kompani

07/10/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

Rreziku nga Facebook, shqetësim për ndërhyrje në zgjedhjet e 2020

02/10/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

PSG merr vendim për Neymar

11/09/2019

20:12 | 11 Shtator 2019 20:12 | 11 Shtator 2019 Ai nuk përfundoi duke u largua nga ”Parc des Princes” gjatë verës, por ditët e ... Read More