Tag: 2010

Aksidentohet, bie në koma dhe ‘zgjohet në 1996’

10/11/2020

Në 2010 pësoi një aksident të fortë me makinë që e la për gjashtë javë në koma dhe e ktheu 14 vite pas në kohë. ... Read More

Ja nga kush varet transferimi i Xhakës te Hertha Berlin

31/12/2019

20:10 | 31 Dhjetor 2019 20:10 | 31 Dhjetor 2019 Granit Xhaka është pajtuar që t’i bashkohet Hertha Berlinit. ‘The Independent’ raporton se Granit Xhaka ... Read More

Lojtarët e Kosovës dalin në fushë, priten me ovacione nga tifozët në ‘Fadil Vokrri’

14/10/2019

20:10 | 14 Tetor 2019 20:10 | 14 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës ka zbritur në fushën e stadiumit ‘Fadil Vokrri’ për të kryer nxehjet ... Read More

Bebe Rexha ndan imazhe nga koncerti ‘magjik’ në Brazil

28/09/2019

20:10 | 28 Shtator 2019 20:10 | 28 Shtator 2019 Bebe Rexha kishte ‘elektrizuar’ brazilianët me paraqitjen e saj. Bebe Rexha ka qenë në qendër ... Read More

Milot Rashica emocionon bashkëlojtarët, shikoni mesazhin e tij

10/09/2019

20:10 | 10 Shtator 2019 Milot Rashica 20:10 | 10 Shtator 2019 Kosova përballet sonte me Anglinë me mungesa të rëndësishme. Nga mungesat e veçuara ... Read More

Lirohet nga burgu reperi i njohur

03/08/2019

20:10 | 3 Gusht 2019 20:10 | 3 Gusht 2019 Artisti rikthehet në shtëpinë e tij. Asap Rocky pas maltretimeve disa javore që kaloi në ... Read More

Ceballos zbulon arsyen që e shtyu të kalonte tek Arsenal

26/07/2019

20:10 | 26 Korrik 2019 20:10 | 26 Korrik 2019 Ylli spanjoll i futbollit, Dani Ceballos, është transferuar së fundmi tek skuadra e Arsenal, nga ... Read More

Kapiten te Arsenal? Ja çfarë thotë Xhaka

17/07/2019

20:10 | 17 Korrik 2019 20:10 | 17 Korrik 2019 Granit Xhaka është i gatshëm ta marrë shiritin e kapitenit të Arsenalit, edhe pse thotë ... Read More

Donnarumma: Mezi po presim të luajmë në Prishtinë

12/07/2019

20:10 | 12 Korrik 2019 20:10 | 12 Korrik 2019 Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma ka thënë se mezi pret të vijë në Kosovë për ... Read More

ZYRTARE: Milan prezanton transferimin e ri

08/07/2019

20:10 | 8 Korrik 2019 20:10 | 8 Korrik 2019 Mesfushori i Bosnje Herzegovinës, Rade Kruniç ka finalizuar zyrtarisht transferimin e tij nga Empoli në ... Read More

Transferimi i ri mbërrin në Barcelonë

04/07/2019

20:10 | 4 Korrik 2019 20:10 | 4 Korrik 2019 Frenike De Jong ka arritur në Barcelona për t’iu bashkuar skuadrës nga ‘Camp Nou’. Mesfushori ... Read More

Granit Xhaka në ‘Elbasan Arena’, i jep zemër Shqipërisë dhe Taulantit

11/06/2019

20:10 | 11 Qershor 2019 20:10 | 11 Qershor 2019 Kombëtarja Shqiptare me fillim nga ora 20:45 zhvillon një ndeshje të rëndësishme eliminatore për Euro ... Read More