Tag: 1808

A e dini sa paguhet një astronaut?

15/01/2021

18:08 | 14 Janar 2021 Një astronaut fiton mjaftueshëm, por jo aq sa mund ta imagjinoni. Astronautët civilë të NASA-s klasifikohen si nëpunës civilë GS-12 ... Read More

​Të dashurit gjithnjë e më të rinj të Madonnës

16/12/2019

18:08 | 16 Dhjetor 2019 18:08 | 16 Dhjetor 2019 Madonna me të dashur të ri. Madonna u pa në publik me një tjetër të ... Read More

Modelja shqiptare nuk përbahet, ulet në tokë dhe…

02/10/2019

18:08 | 2 Tetor 2019 Foto: Instagram 18:08 | 2 Tetor 2019 Modelja shqiptare ka marrë pozë të ‘nxehtë’. Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace, ... Read More

Kosova vazhdon përgatitjet për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë

04/09/2019

18:08 | 4 Shtator 2019 18:08 | 4 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës ka filluar seancën stërvitore për përgatitjet për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë. ... Read More

Formula 1, ka dritë në fund të tunelit për Ferrarin – arrihet fitorja e parë

01/09/2019

18:08 | 09/01/2019 Charles Leclerc ka arritur të sigurojë fitoren e parë në karrierën e tij dhe të parën për Ferrarin këtë edicion. Në Çmimin ... Read More

E pabesueshme, Icardi qëndron në Inter

20/08/2019

18:08 | 20 Gusht 2019 18:08 | 20 Gusht 2019 Mauro Icardi thuhet se ka zgjedhur fanellën me numrin 7 të Interit pasi ai tani ... Read More

Lampard: Ky futbollist është më i jashtëzakonshmi

13/08/2019

18:08 | 08/13/2019 Frank Lampard e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të jashtëzakonshëm dhe kundërshtarin më të fortë që ka pasur. Ish mesfushori i ... Read More

Ronaldinho i rikthehet futbollit, befason me skuadrën e re?

18/07/2019

18:08 | 18 Korrik 2019 18:08 | 18 Korrik 2019 Mund të ju duket e pabesueshme, por ish futbollistin më të mirë në botë, Ronaldinho, ... Read More

Enca publikon disa sekuenca të këngës së re

09/05/2019

18:08 | 9 Maj 2019 18:08 | 9 Maj 2019 Enca Haxhia ka zbuluar pak nga kënga e saj e re. Enca Haxhia ka ndarë ... Read More