Tag: 1721

Nuk ka fitore për Dortmund e Bayern

05/10/2019

17:21 | 5 Tetor 2019 17:21 | 5 Tetor 2019 Borussia Dortmund dhe Bayern Munich kanë mbyllur edhe xhiron e shtatë të Bundesligës. Dortmund ka ... Read More

Pas pensionimit, Marchisio zbulon pendimin më të madh në karrierën e tij

03/10/2019

17:21 | 3 Tetor 2019 17:21 | 3 Tetor 2019 Sot, Claudio Marchisio është pensionuar edhe zyrtarisht nga karriera e tij prej futbollisti. Pas pensionimit ... Read More

Butrint Imeri si të gjithë ne, ky është reagimi i tij kur kupton se nesër është e hënë

22/09/2019

17:21 | 22 Shtator 2019 17:21 | 22 Shtator 2019 Butrint Imeri ‘urren’ të hënat. Butrint Imeri është një këngëtarët më të suksesshëm dhe kjo ... Read More

Lajm i keq për Barcelonën, Umiti vazhdon avazin e vjetër

08/09/2019

17:21 | 8 Shtator 2019 Samuel Umtiti, Barcelona 17:21 | 8 Shtator 2019 Samuel Umtiti është larguar nga Kombëtarja e Francës dhe do të humbasë ... Read More

Koncertet e limituara të Taynës në diasporë, kjo është arsyeja

30/08/2019

17:21 | 30 Gusht 2019 17:21 | 30 Gusht 2019 Menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka treguar përse nuk është shumë aktive Tayna me koncerte ... Read More

Barcelona merr lajme të mira nga Messi

20/08/2019

17:21 | 20 Gusht 2019 17:21 | 20 Gusht 2019 Lionel Messi është gati të kthehet me Barcelonën, me kapitenin e klubit që dëshiron me ... Read More

ZYRTARE: Bennacer lojtar i Milan

04/08/2019

17:21 | 4 Gusht 2019 17:21 | 4 Gusht 2019 Skuadra e Milan ka zyrtarizuar Ismail Bennacer si lojtarin më të ri në ‘San Siro’. ... Read More

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Tottenham

30/07/2019

17:21 | 30 Korrik 2019 17:21 | 30 Korrik 2019 Real Madrid dhe Tottenham Hotspur do të vihen përballë në kuadër të ‘Audi Cup’. Ky ... Read More

Guardiola, yllit të skuadrës: Nëse nuk je i lumtur, largohu

18/07/2019

17:21 | 18 Korrik 2019 17:21 | 18 Korrik 2019 Pep Guardiola është i gatshëm të lejojë largimin e Leroy Sane këtë afat kalimtar të ... Read More

ZYRTARE: Ky është transferimi i radhës i PSG-së

16/07/2019

17:21 | 16 Korrik 2019 17:21 | 16 Korrik 2019 Paris Saint Germain kanë kompletuar transferimin mbrojtësit të qendrës, Abdou Diallo, nga Borussia Dortmund. Mbrojtësi ... Read More

Kështu zgjodhi ta urojë Dafina festën e Fitër Bajramit

04/06/2019

17:21 | 4 Qershor 2019 17:21 | 4 Qershor 2019 Dafina Zeqiri ka zgjedhur të urojë festën përmes një fotografie. Dafina Zeqiri ka postuar një ... Read More

Kurdisje edhe në La Liga, Valencia nën hetime

28/05/2019

17:21 | 28 Maj 2019 17:21 | 28 Maj 2019 Ndeshja e fundit e kampionatit këtë sezon në La Liga, luajtur më 18 maj, mes ... Read More