Tag: 1648

Hulumtim, gratë janë më të drejta dhe të kujdesshme sesa burrat

23/10/2020

16:48 | 22 Tetor 2020 Një hulumtim i Universitetit të Kalifornisë Jugore vuri në pah se gratë janë më të drejta, naive dhe të kujdesshme ... Read More

Gati për 2020, Albëria me pozë joshëse nga pushimet

31/12/2019

16:48 | 31 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 16:48 | 31 Dhjetor 2019 Albërie Hadërgjonaj po shijon në maksimum pushimet. Albërie Hadërgjonaj ditë më parë ka ... Read More

Milan synon mbrojtësin e Tottenham

07/12/2019

16:48 | 7 Dhjetor 2019 16:48 | 7 Dhjetor 2019 ​Milani në kërkim të një qendërmbrojtësi, synohet belgu i TottenhamitPrishtinë | 07/12/2019 13:03SHPËRNDAJEDëmtimi i rëndë ... Read More

Pas ‘zhurmës’ rreth largimit, Cozman shfaqet pranë anëtarëve të “Babastars”

28/11/2019

16:48 | 28 Nentor 2019 16:48 | 28 Nentor 2019 Cozman është kthyer tek ‘dostat’ e vjetër’. Në fillim të vitit, Cozman habiti të gjithë ... Read More

James Rodriguez në Premierligë?

28/11/2019

16:48 | 28 Nentor 2019 16:48 | 28 Nentor 2019 Arsenal janë gati të bëjnë gjithçka për të siguruar shërbimet e James Rodriguez. Ylli kolumbian, ... Read More

Mourinho: Nuk kemi nevojë për Ibrahimovic, kemi Kane

25/11/2019

16:48 | 25 Nentor 2019 16:48 | 25 Nentor 2019 Jose Mourinho ka thënë se skuadra e tij nuk ka nevojë për shërbimet e Zlatan ... Read More

Griezmann flet për situatën e vështirë tek Barcelona, ishte i përgatitur për të

15/11/2019

16:48 | 15 Nentor 2019 16:48 | 15 Nentor 2019 Reprezentuesi i Francës dhe anëtari i Barcelonës, ka folur së fundmi për kohën e vështirë ... Read More

Fonseca me lëvdata për Smalling

01/11/2019

16:48 | 1 Nentor 2019 16:48 | 1 Nentor 2019 Trajneri i Romës, Paulo Fonseca, ka thurur lëvdata për qendër mbrojtësin Chris Smalling. Smalling erdhi ... Read More

E bujshme: Kosova zhvillon miqësore me Kroacinë

02/10/2019

16:48 | 2 Tetor 2019 16:48 | 2 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Kroacisë në të ardhmen do të zhvillojnë një ndeshje ... Read More

Jennifer Lopez dhe Alex festojnë përvjetorin e fejesës

29/09/2019

16:48 | 29 Shtator 2019 16:48 | 29 Shtator 2019 A janë Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez një hap më afër të thonë “Unë pranoj? ... Read More

Kënga e re e Miley, dedikim për ish-bashkëshprtin

16/08/2019

16:48 | 16 Gusht 2019 16:48 | 16 Gusht 2019 Miley Cyrus e ka publikuar baladën e re. Këngëtarja Miley Cyrus e ka publikuar baladën ... Read More

Ribery te Liverpool? Vjen përgjigja

30/07/2019

16:48 | 30 Korrik 2019 16:48 | 30 Korrik 2019 Liverpool nuk e ka ndërmend të provojë transferimin e Franck Ribery në ‘Anfield Road’. Kampionët ... Read More