Tag: 1615

Dua Lipa në mesin e dhjetë personaliteteve ‘më të rrezikshme’ në internet

24/10/2019

16:15 | 24 Tetor 2019 16:15 | 24 Tetor 2019 Aktorja e yllit të Game of Thrones Maisie Williams është cilësuar si një nga personazhet ... Read More

Solskjaer flet për fotografinë e Pogbas me Zidanen në Dubai

18/10/2019

16:15 | 18 Tetor 2019 16:15 | 18 Tetor 2019 Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka ulur rëndësinë e takimit të raportuar mes ... Read More

Shkumbin Ismaili publikon baladën “Ndjeva mall”

15/10/2019

16:15 | 15 Tetor 2019 16:15 | 15 Tetor 2019 Shkumbin Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor. Shkumbin Ismaili siç edhe e kishte paralajmëruar, ... Read More

Rivaldo ka një këshillë për Barcelonën, lidhur me Messi

04/10/2019

16:15 | 4 Tetor 2019 16:15 | 4 Tetor 2019 Legjenda braziliane e futbollit, Rivaldo, ka dhënë një këshillë për skuadrën e Barcelonës. Ish lojtari ... Read More

Bordi i Milan ndahet në dysh, diskutime mbi të ardhmen e Giampaolo

28/09/2019

16:15 | 28 Shtator 2019 16:15 | 28 Shtator 2019 Bordi i Milan nuk po arrin të gjej marrëveshje për të ardhmen e trajnerit Marco ... Read More

Besniku dhe Jonida po shijojnë në maksimum muajin e mjaltit

24/09/2019

16:15 | 24 Shtator 2019 16:15 | 24 Shtator 2019 Jonida dhe Besniku kanë nisur muajin e mjaltit. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi një javë ... Read More

Stresi ndan disa imazhe nga klipi i ri, pjesë e tij është edhe moderator i njohur

16/09/2019

16:15 | 16 Shtator 2019 16:15 | 16 Shtator 2019 Stresi shumë shpejt pritet të publikojë këngën e re. Stresi ka qenë shumë aktiv muajt ... Read More

Zidane jep një lajm të keq për kombëtaren e Belgjikës

31/08/2019

16:15 | 31 Gusht 2019 16:15 | 31 Gusht 2019 Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka dhënë një lajm mjaft të keq për kombëtaren ... Read More

‘Tokio 2019’, Kosova në 10 shtetet më të mira falë xhudistëve

27/08/2019

16:15 | 27 Gusht 2019 16:15 | 27 Gusht 2019 Kosova është në listën e 10 shteteve më të mira në Kampionatin Botëror i cili ... Read More

Publikohet videoklipi i këngës “Harder”, Bebe Rexha në rolin e nuses

31/07/2019

16:15 | 31 Korrik 2019 16:15 | 31 Korrik 2019 Është publikuar me videoklip kënga e re e Bebe Rexhës. Bebe Rexha dhe Jax Jones ... Read More

Elvana Gjata nis përgatitjet për performancën në “Sunny Hill Festival”

30/07/2019

16:15 | 30 Korrik 2019 16:15 | 30 Korrik 2019 Elvana Gjata është një nga artistet që do të këndojë në këtë edicion të “Sunny ... Read More

Yjet e Superligës së Koresë i shënojnë Juventusit, festojnë sikur Ronaldo

26/07/2019

16:15 | 26 Korrik 2019 16:15 | 26 Korrik 2019 Yjet e Superligës koreane kanë arritur të luajnë baras me kampionët e Serie A, me ... Read More