Tag: 1530

Tetë rregullat etike që duhet të respektohen në rast se gjendeni para Mbretëreshës së Anglisë

28/10/2020

15:30 | 27 Tetor 2020 Nëse jeni një person fatlum mjaftueshëm sa vetëm të kaloni afër Mbretëreshës Elizabetë, këto janë rregullat të cilat duhet ti ... Read More

Aksidentohet ylli i Manchester Cityt

16/10/2019

15:30 | 16 Tetor 2019 15:30 | 16 Tetor 2019 Sergio Aguero është përfshirë në një përplasje makinash përpara ndeshjes në Premierligë të Manchester Cityt ... Read More

Federata e Serbisë reagon për ndeshjen Trepça – Crvena Zvezda

09/10/2019

15:30 | 9 Tetor 2019 15:30 | 9 Tetor 2019 Federata e Futbollit të Serbisë ka reaguar për moszhvillimin e ndeshjes Trepça ilegale – Crvena ... Read More

”Liverpool do ta humbiste titullin nëse i ndodh kjo gjë”

08/10/2019

15:30 | 8 Tetor 2019 15:30 | 8 Tetor 2019 Liverpooli “nuk do të jetë i njëjti ekip” nëse humbasin Sadio Mane ose Roberto Firmino, ... Read More

Ronaldo – ekzekutuesi i dytë më i dobët i gjuajtjeve të lira në histori të Serie A: Statistika

26/09/2019

15:30 | 26 Shtator 2019 15:30 | 26 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo ka regjistruar një statistikë jashtëzakonisht të dobët, ashtu siç nuk jemi mësuar ta ... Read More

Kjo këngë shqiptare mban rekordin për më së shumti klikime në Youtube

20/09/2019

15:30 | 20 Shtator 2019 15:30 | 20 Shtator 2019 ‘Të ka lali shpirt’ bie nga froni. Vite me radhë në krye të këngëve më ... Read More

Pse Real Madrid dhe Barcelona nuk transferojnë më lojtarë argjentinas?

04/09/2019

15:30 | 4 Shtator 2019 15:30 | 4 Shtator 2019 Dritarja e transferimeve u mbyll në Spanjë të hënën në mbrëmje dhe as Real Madrid ... Read More

Gashi kërkon nga Komuna e Prishtinës hapësirë për ndërtimin e shtatores së Vokrrit dhe statujës së Kelmendit

15/08/2019

15:30 | 15 Gusht 2019 15:30 | 15 Gusht 2019 Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, i është drejtuar me dy letra kryetarit ... Read More

Këngëtarja Gili sjell Super Hit!

26/07/2019

15:30 | 26 Korrik 2019 15:30 | 26 Korrik 2019 ‘Ashiqare’ titullohet kënga e re nga Gili. Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Gili pas ... Read More

Neres hedh poshtë mundësitë për transferimin tek Man Utd

08/07/2019

15:30 | 8 Korrik 2019 15:30 | 8 Korrik 2019 Ylli i Ajax Amsterdam, David Neres, ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit tek Manchester United. ... Read More

Miliarderja Kylie Jenner prezanton veturën e saj të re

03/07/2019

15:30 | 3 Korrik 2019 15:30 | 3 Korrik 2019 Kylie Jenner njihet si e apasionuar pas veturave. Kylie Jenner përmes disa imazheve në rrjete ... Read More

Bernard Challandes bëhet operacion, kjo është gjendja e tij

03/07/2019

15:30 | 3 Korrik 2019 15:30 | 3 Korrik 2019 Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar përmes një postimi në faqen zyrtare, se selektori ... Read More