Tag: 1439

Gresa Behluli aktive në palestër

07/11/2019

14:39 | 7 Nentor 2019 Foto: Instagram 14:39 | 7 Nentor 2019 Gresa Behluli po e frekuenton palestrën. Këngëtarja Gresa Behluli nëpërmjet një postimi në ... Read More

Lansohet edhe videoklipi i Dua Lipës

01/11/2019

14:39 | 1 Nentor 2019 14:39 | 1 Nentor 2019 Dua Lipa sot ka publikuar këngën e saj më të re. Dua Lipa kishte publikuar ... Read More

Skuadra e njohur kërkon Elvis Rexhbecajn

01/11/2019

14:39 | 1 Nentor 2019 14:39 | 1 Nentor 2019 Basel po duket si një vend ideal për të bërë hapa të mëdhenj në karrierë ... Read More

Nora Istrefi tërheq vëmendjen me kostumin e ngushtë

25/10/2019

14:39 | 25 Tetor 2019 14:39 | 25 Tetor 2019 Nora është paraqitur plot sharm në ‘eventin’ e fundit. Nora Istrefi edhe pse nënë, po ... Read More

Gjiko: Koha për një rrymë të re

09/08/2019

14:39 | 9 Gusht 2019 14:39 | 9 Gusht 2019 A është ky një paralajmërim për ndryshim stili nga Gjiko? Gjiko vetëm sa ka publikuar ... Read More

Anita e Lola Haradinaj shoqërohen nga Elena Ora në Mal të Zi 

18/07/2019

14:39 | 18 Korrik 2019 14:39 | 18 Korrik 2019 Anita dhe Lola janë shoqëruar nga motra e Rita Orës. Elena, motra e Rita Orës ... Read More

Dita e Kosovës në Minsk, finalen e siguron edhe Nora Gjakova

22/06/2019

14:39 | 22 Qershor 2019 14:39 | 22 Qershor 2019 Pas Majlinda Kelmendit, finalen në Lojërat Olimpike Evropiane e ka siguruar edhe xhudistja Nora Gjakova. ... Read More

Mahmut Ferati nuk i njeh këto dy artiste shqiptare

15/06/2019

14:39 | 06/15/2019 Mahmut Ferati ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes dy repereve të njohura. Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj ... Read More

Kështu po e kalojnë të dielën Diellza Kolgeci me partnerin dhe vajzën

09/06/2019

14:39 | 9 Qershor 2019 14:39 | 9 Qershor 2019 Diellza Kolgeci po argëtohet me partnerin e saj dhe vajzën. Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci së ... Read More

Luka Jovic, i pari ‘9-sh’ permanent i Realit në dekadën e fundit

04/06/2019

14:39 | 4 Qershor 2019 14:39 | 4 Qershor 2019 Nënshkrimi i Luka Jovic sinjalizon një ndryshim të lehtë në transferimet nga Real Madrid pasi ... Read More

Lorik Cana në Madrid, do e përcjell finalen nga afër

31/05/2019

14:39 | 31 Maj 2019 14:39 | 31 Maj 2019 Ish kapiteni legjendar i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, do e ndjek nga afër ndeshjen ... Read More

Cardi B i bën dhuratë vajzës në vlerë 60 mijë euro

28/05/2019

14:39 | 28 Maj 2019 14:39 | 28 Maj 2019 Cardi B i ka bërë një dhuratë të veçantë vajzës së saj, Kulture. Rep-artistja e ... Read More