Tag: 1435

“Çfarë shpehje banale”, Emina shokohet me atë se çfarë i ka shkruar një grua, ia publikon bisedën 

05/01/2020

14:35 | 5 Janar 2020 14:35 | 5 Janar 2020 Emina Cunmulaj është habitur me fjalët e një gruaje e cila i ka shkruar në ... Read More

Klopp shpjegon pse Shaqiri mungoi dje ndaj Wolves

30/12/2019

14:35 | 30 Dhjetor 2019 14:35 | 30 Dhjetor 2019 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka sqaruar pse Xherdan Shaqiri nuk ishte pjesë në skuadrën ... Read More

Barcelona me rezervistë kundër Interit, nervozohet Borussia Dortmund

10/12/2019

14:35 | 10 Dhjetor 2019 14:35 | 10 Dhjetor 2019 Borussia Dortmund nuk është aspak e kënaqur me vendimin e fundit nga trajneri i Barcelonës, ... Read More

Morena Taraku merr përsipër shpenzimet për operimin e një vogëlushi në dy sytë

30/11/2019

14:35 | 30 Nentor 2019 Foto: Instagram 14:35 | 30 Nentor 2019 Morena Taraku ka bërë edhe një gjest humanitar. Morena Taraku tash e sa ... Read More

Emocionuese, ky është momenti kur babai e përcolli Afronën drejt altarit 

22/09/2019

14:35 | 22 Shtator 2019 Foto: Instagram 14:35 | 22 Shtator 2019 Afrona është martuar mbrëmë me Bleron. Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, mbrëmë e ... Read More

Çifti i njohur i shoubizit së shpejti prindër

08/09/2019

14:35 | 8 Shtator 2019 14:35 | 8 Shtator 2019 Aktorja ka thënë se qëllimi im është të bëhem nënë. Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick ... Read More

Vojvoda: Do të kërkojmë fitoren në ‘Fadil Vokrri’

06/09/2019

14:35 | 6 Shtator 2019 14:35 | 6 Shtator 2019 Mërgim Vojvoda ka deklaruar se Kosova e mendon fitoren në përballjen kundër Çekisë, që zhvillohet ... Read More

Jo vetëm mediat shqiptare, edhe ato në Francë shkruajnë për Luana Vjollcën

02/08/2019

14:35 | 08/02/2019 Luana Vjollca me pamjen e saj po arrin të magjeps të gjithë. Luana Vjollca ka ditë që ka nisur pushimet luksoze, së ... Read More

ZYRTARE: Talenti kosovar nënshkruan me Bayernin

16/07/2019

14:35 | 16 Korrik 2019 14:35 | 16 Korrik 2019 Edhe zyrtarisht Bayern Munich ka finalizuar me sukses negociatat me klubin e Stuttgart për transferimin ... Read More

Policia e Kosovës së shpejti me federatë dhe klube sportive

10/07/2019

14:35 | 10 Korrik 2019 14:35 | 10 Korrik 2019 Në vazhdën e takimeve me ministrat e Qeverisë së Republikës së Kosovës, drejtuesit e Komitetit ... Read More

Ledri Vula publikon këngën e re “Mem”

07/07/2019

14:35 | 7 Korrik 2019 14:35 | 7 Korrik 2019 Ledri Vula e ka publikaur projektin e ri muzikor. Pas suksesit të bashkëpunimit me Lumi ... Read More

‘Messi i dobët’ me Argjentinën, statistikat zhgënjyese të 32-vjeçarit

03/07/2019

14:35 | 3 Korrik 2019 14:35 | 3 Korrik 2019 Lionel Messi ka një rekord të tmerrshëm me Argjentinën kur bëhet fjalë për ndeshje pas ... Read More