Tag: 1426

Tani mund ta zbuloni se sa njerëz në botë kanë emrin apo mbiemrin tuaj

13/04/2021

14:26 | 12 Prill 2021 A ju ka interesuar ndonjëherë se sa njerëz mbartin emrin ose mbiemrin tuaj? Falë një grupi shkencëtarësh nga Universiteti i ... Read More

Zidane e lë në shtëpi Balen për ndeshjen me Osasunan

25/09/2019

14:26 | 25 Shtator 2019 14:26 | 25 Shtator 2019 Gareth Bale është lënë jashtë skuadrës së Real Madrid për ndeshjen e tyre me Osasunan ... Read More

Marquez triumfon në Grand Prixin numër 200 – i pari në garën e Aragon

22/09/2019

14:26 | 22 Shtator 2019 14:26 | 22 Shtator 2019 Marc Marquez po vazhdon dominimin e tij në garat me motoçikleta. Piloti spanjoll ka qenë ... Read More

Premtimi i Ronaldos për tifozët e Juventusit pas barazimit me Atletico Madridin

19/09/2019

14:26 | 19 Shtator 2019 14:26 | 19 Shtator 2019 Cristiano Ronaldo ka publikuar një mesazh të ri pas ballafaqimit ndaj Atletico Madridit. Cristiano Ronaldo ... Read More

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Mainz

31/08/2019

14:26 | 31 Gusht 2019 14:26 | 31 Gusht 2019 Bayern Munich do të kërkojë fitoren e parë në shtëpi këtë sezon në Bundesligë. Kampionët ... Read More

E kopjon Messin me festim, ylli i Everton e katandis dhe shndërrohet në objekt talljeje

29/08/2019

14:26 | 29 Gusht 2019 14:26 | 29 Gusht 2019 Everton hyri në ndeshjen e tyre të mbrëmjes të së mërkurës në Carabao Cup kundër ... Read More

Bale tek Inter? Kina vetëm ‘transit’

28/07/2019

14:26 | 28 Korrik 2019 14:26 | 28 Korrik 2019 Ylli i Real Madrid, Gareth Bale, duket se do të përfundojë tek skuadra e Inter. ... Read More

Kida ‘elektrizon’ Tiranën 

18/07/2019

14:26 | 18 Korrik 2019 14:26 | 18 Korrik 2019 Kida ka dhuruar një performancë magjike në Tiranë. Këngëtarja Kida vazhdon të jetë shumë e ... Read More

‘Messi i tmerrshëm’ me Argjentinën, statistikat zhgënjyese të 32-vjeçarit

03/07/2019

14:26 | 3 Korrik 2019 14:26 | 3 Korrik 2019 Lionel Messi ka një rekord të tmerrshëm me Argjentinën kur bëhet fjalë për ndeshje pas ... Read More

Po bëhet sërish nënë, Sara s’i fsheh emocionet dhe tregon nga afër barkun

03/06/2019

14:26 | 3 Qershor 2019 14:26 | 3 Qershor 2019 Sara dhe Ledioni do të bëhen sërish prindër. Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prindër ... Read More