Tag: 1408

Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

13/01/2021

14:08 | 12 Janar 2021 1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të ... Read More

Neymar nuk luan as në ndeshjen e radhës

25/08/2019

14:08 | 25 Gusht 2019 11509295 14:08 | 25 Gusht 2019 Neymar është lënë jashtë edhe një herë nga trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ... Read More

Megjithatë, Icardi përfundon në Ligue 1?

19/08/2019

14:08 | 19 Gusht 2019 14:08 | 19 Gusht 2019 Monaco thuhet se janë pretendentë të rinj për të nënshkruar me Mauro Icardin, pasi i ... Read More

Suarez ia dëshiron këtë gjë Griezmannit te Barcelona

08/08/2019

14:08 | 8 Gusht 2019 14:08 | 8 Gusht 2019 Luis Suarez ka shpresa të mëdha se partneri i ri në fazën e sulmit, Antoine ... Read More

Kjo është arsyeja e largimit të Valdet Ramës nga Kukësi

23/07/2019

14:08 | 23 Korrik 2019 14:08 | 23 Korrik 2019 Kukësi përmbylli sezonin e tashmë ka plot 6 futbollistë pa kontrata. Ata janë Valdet Rama, ... Read More

ZYRTARE: Benfica transferon yllin e Real Madrid si zëvendësues të Felix

04/07/2019

14:08 | 4 Korrik 2019 14:08 | 4 Korrik 2019 Benfica ka finalizuar nënshkrimin me Raul de Tomas nga gjigantët e La Ligës Real Madrid ... Read More

Rina Balaj ka një mesazh për të gjithë ata që po tregojnë urrejtje

21/06/2019

14:08 | 21 Qershor 2019 14:08 | 21 Qershor 2019 Rina Balaj me veprimet e saj është një nga artistet më të përfolura të shobuizit ... Read More

KF Feronikeli sot feston për sukseset e sezonit 2018/2019

25/05/2019

14:08 | 25 Maj 2019 14:08 | 25 Maj 2019 KF Feronikeli sot (e shtunë) do të festojë për sukseset në sezonin 2018/2019. Skuadra nga ... Read More

Ky është vendi në Zvicër që do të shkojë Loredana pas kthimit nga Kosova 

12/05/2019

14:08 | 12 Maj 2019 14:08 | 12 Maj 2019 Pas konferencës dhe xhirimeve të klipit, Loredana Zefi është kthyer në Zvicër. Këngëtarja Loredana Zefi ... Read More