Tag: 1241

Hadërgjonaj dhe Muslija titullar te skuadrat e tyre

07/12/2019

12:41 | 7 Dhjetor 2019 12:41 | 7 Dhjetor 2019 Florent Hadërgjonaj dhe Florent Muslija do t’i nisin nga minuta e parë ndeshjet për skuadrat ... Read More

ZYRTARE: Milan prezanton trajnerin e ri

09/10/2019

12:41 | 9 Tetor 2019 12:41 | 9 Tetor 2019 Milani ka emëruar zyrtarisht ish-trajnerin e Fiorentinas, Interit dhe Lazios, Stefano Pioli, si trajnerin e ... Read More

Real Madrid me reagim zyrtar për Thibaut Courtois

04/10/2019

12:41 | 4 Tetor 2019 12:41 | 4 Tetor 2019 Real Madrid ka përgënjeshtruar raportimet e medieve në lidhje me portierin e tyre, Thibaut Courtois. ... Read More

Portieri më i mirë në botë nga FIFA, publikohet lista finale me tre kandidatë

02/09/2019

12:41 | 2 Shtator 2019 12:41 | 2 Shtator 2019 Është publikuar lista finale me tre kandidatë për çmimin ‘Portieri më i mirë në botë’ ... Read More

Rita Ora falënderon Korenë për koncertin madhështor

16/08/2019

12:41 | 16 Gusht 2019 12:41 | 16 Gusht 2019 Pas disa ditë pushimeve Rita Ora i kthehet punës. Rita Ora i ka dhënë fund ... Read More

Mbappe: Dua që Neymar ta bëjë këtë gjë

02/08/2019

12:41 | 2 Gusht 2019 12:41 | 2 Gusht 2019 Kylian Mbappe i ka kërkuar Neymarit që të qëndrojë te PSG, dhe të fitojë tituj ... Read More

United i ‘lë topin’ Interit, ja çfarë ka bërë me Lukakun

17/07/2019

12:41 | 17 Korrik 2019 12:41 | 17 Korrik 2019 Manchester United e ka lënë sërish jashtë një ndeshje miqësore Romelu Lukakun, duke lënë topin ... Read More

‘Megatron’ titullohet kënga e re e Nicki Minaj

21/06/2019

12:41 | 21 Qershor 2019 12:41 | 21 Qershor 2019 Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të reperes në Youtube. Nicki Minaj ka publikuar këngën ... Read More

Tayna tregon efektin ‘squats’ në fotografinë e publikuar

31/05/2019

12:41 | 05/31/2019 Rep artistja shfaqet në formë të mirë fizike në imazhin e fundit. Tayna është shfaqur shumë provokative në fotografinë e fundit të ... Read More

Anxhela Peristeri shuan kureshtjen e ndjekësve, tregon publikisht moshën

20/05/2019

12:41 | 20 Maj 2019 12:41 | 20 Maj 2019 Anxhela Peristeri ka zgjedhur të tregojë publikisht se sa vite ka. Këngëtarja Anxheala Peristeri ka ... Read More

Kovaç shkarkohet nga Bayern, e zëvendëson sensacioni i Evropës

17/05/2019

12:41 | 17 Maj 2019 12:41 | 17 Maj 2019 Niko Kovaç do të shkarkohet nga Bayern Munich këtë verë, pavarësisht sukseseve të brendshme që ... Read More

Rrëqethëse: Kushëriri ia tregon me fjalë, tifozi i verbër e ka Liverpoolin si dritën e jetës

16/05/2019

12:41 | 16 Maj 2019 12:41 | 16 Maj 2019 Mike Kearney do të ishte tifozi që do të merrte vëmendjen e gjithë Evropës, në ... Read More