Tag: 1108

Askush nuk ka luajtur kundër njëri-tjetrit më shumë se Godin dhe Ronaldo

05/10/2019

11:08 | 5 Tetor 2019 11:08 | 5 Tetor 2019 Vëmendja e tifozëve të futbollit këtë fundjavë do të jetë në ‘San Siro’, ku Inter ... Read More

Lista e Real Madridit për ndeshjen me PSG, shikojeni mesfushën

17/09/2019

11:08 | 17 Shtator 2019 11:08 | 17 Shtator 2019 Real Madrid ballafaqohet me Paris Saint-Germain në xhiron e parë të fazës së grupeve në ... Read More

Lillard me pushime në basketboll, publikon albumin e radhës në rep-muzikë

09/08/2019

11:08 | 9 Gusht 2019 11:08 | 9 Gusht 2019 Ylli i NBA, Damian Lillard, i cili aktivizohet me skuadrën e Portland Trail Blazers, ka ... Read More

Dikur e fshihnin lidhjen e tyre, sot çifti shkëmbejnë puthje në publik

30/07/2019

11:08 | 30 Korrik 2019 11:08 | 30 Korrik 2019 Ka lindur një dashuri e re në shoubiz. Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë çifti ... Read More

Pas ndarjes nga Isaac, thuhet se Dua e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek ish-i i Kendall

24/06/2019

11:08 | 24 Qershor 2019 11:08 | 24 Qershor 2019 Dua Lipa dhe Isaac Carew i kanë dhënë fund lidhjes. Këngëtarja e njohur shqiptare dhe ... Read More

ZYRTARE: Simone Inzaghi vazhdon kontratën me Lazion

06/06/2019

11:08 | 6 Qershor 2019 11:08 | 6 Qershor 2019 Simone Inzaghi do të vazhdojë të mbetet trajneri i Lazios. Skuadra nga kryeqyteti italian ka ... Read More

Ekipi i Haxhi Krasniqit nuk e pranon humbjen, fajësojnë gjyqtarët

13/05/2019

11:08 | 13 Maj 2019 11:08 | 13 Maj 2019 Ekipi i Haxhi Krasniqit ka reaguar pas humbjes së boksierit kosovar ndaj Stefan Hartel. Ekipi ... Read More

Akil Gjakova e fiton me ippon luftën e parë në Baku

11/05/2019

11:08 | 11 Maj 2019 11:08 | 11 Maj 2019 Akil Gjakova e ka nisur mbarë rrugëtimin në ‘Grand Slamin’ e Baku në Azerbajxhan në ... Read More

Lamtumirë Arsenal, Mustafi gjen skuadër të re në Serie A

10/05/2019

11:08 | 10 Maj 2019 11:08 | 10 Maj 2019 Me kualifikimin në Ligën e Kampionëve apo ajo, Milan këtë verë do të punojë intensivisht ... Read More