Suzana Mushkolaj plot stil dhe elegancë në imazhet e reja nga Holanda

Ajo rrëmbeu zemrat e publikut me moderimin e emisionit “Metamorfoza”, që solli ndryshime drastike të personazheve që u bënë pjesë e tij.

Suzana Mushkolaj nuk është tashmë një emër i panjohur në shoubizin shqiptar.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me ndjekësit fotografi të bukura, të realizuara në vende të ndryshme, kjo ngase fotografia është pasioni i saj.

Së fundmi, Mushkolaj ka realizuar disa imazhe të reja në Holandë, ku ka sjell elegancën dhe freskinë e këtij vendi për ndjekësit e saj.

E veshur me këmishë të zezë, fund lëkure dhe një palë doreza të zeza, ajo mori pamjen e një dame të vërtetë, teksa pozonte para mullirit me erë.

Ajo ka tash e sa një kohë që ka pauzuar me emisionin e saj, por që së shpejti pritet të rikthehet me episode të reja.

Përveç kësaj, Suzana është edhe në përgatitje të një Monogrami me vargje të cituara nga i madhi, Ismail Kadare.

Imazhet artistike që moderatorja ndan me ndjekësit në rrjetet sociale, janë një tjetër element i veçantë që e rikthejnë atë në qendrën e vëmendjes. /Telegrafi/

TAGS