‘Stupcat’ ri-krijojnë videon virale ‘A bon me folë?’ pas ndeshjes së Kosovës

‘Stupcat’ ri-krijojnë videon virale ‘A bon me folë?’ pas ndeshjes së Kosovës

Reagimi i Stupcave pas ndeshjes së Kosovës me Bullgarinë.

Grupi i aktorëve të humorit “Stupcat”, mbrëmë ishin të pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të përcjellë nga afër ndeshjen e futbollit mes Kosovës dhe Bullgarisë e cila përfundoi me barazim.

Pas ndeshjes ata kanë komentuar lojën e kombëtares, derisa për rezultatë kanë fajësuar porterin e Bullgarisë.

Sipas tyre në stadiumin e Prishtinës nuk fiton dot askush.

Madje ata kanë ironizuar me shprehje të ndryshme, derisa kanë falënderuar djemtë e kombëtares për lojën e shkëlqyer që bënë.

TAGS