Sterling te Barcelona ? Vjen lajmi i papritur

Sterling te Barcelona ? Vjen lajmi i papritur

Manchester City, rrezikon të mbetet pa njërin nga futbollistët më të mirë.

Barcelona po shikon një lëvizje huazimi për anësorin e Manchester City, Raheem Sterling, raporton Sport,përcjell ORAinfo.

Sterling ka rënë jashtë favorit në City këtë sezon dhe thuhet se është i hapur për t’u bashkuar me ish-bashkëlojtarin e tij Sergio Aguero në Camp Nou./ORAinfo/

TAGS