Stadiumi “Fadil Vokrri” merr pamje fantastike

Stadiumi “Fadil Vokrri” merr pamje fantastike

Pamje të bukura nga stadiumi i kryeqytetit

Stadiumi “Fadil Vokrri” ka marrë pamje fantastike para ndeshjeve që Kosova i luan këtë muaj.

Tempulli i “Dardanëve” është bërë gati dhe po i pret futbollistët e Kosovës të shkëlqejnë në të.

Kosova në Prishtinë do t’i luajë dy ndeshje. Fillimisht miqësoren me Lituaninë më 24 mars, e më pas më 28 mars në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror e pret Suedinë e Ibrahimovicit.

Krejt në fund, më 31 mars udhëton për t’u përballur me Spanjën.

TAGS