“Spec i kuq edhe içik i mbushur”, Kejvina i vë “flakën” Instagram-it me videon e postuar

“Spec i kuq edhe içik i mbushur”, Kejvina i vë “flakën” Instagram-it me videon e postuar

Modelja Kejvina Kthella herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot apo video-t  që poston në rrjetin e saj social “Instagram”. Kjo ka ndodhur dhe pas çaste më parë.

Në një video, modelja shfaqet me tanga të zeza, me një korse të kuqe latex, dhe në sy bien pozat provokuese të saj.

“Spec i kuq edhe içik i mbushur”, shkruan modelja bashkangjitur videos.

Kujtjmë se, gjatë qëndrimit të saj në SHBA, modelja ka punuar me fotografin e njohur Fadil Berisha.

TAGS