Spanja publikon listën për ndeshjen me Kosovën

Spanja publikon listën për ndeshjen me Kosovën

Selektori i Spanjës, Luis Enrique e ka bërë publike listën për ndeshjen me Kosovën.

Spanja në shtator do t’i luaj tre ndeshje, ndaj Suedisë, Gjeorgjisë dhe Kosovës.

Lista e Spanjës për ndeshjet e muajit shtator:

Unai Simon, David De Gea, Robert Sanchez, Jordi Alba, Jose Gaya, Cesar Azpilicueta, Marcos Llorente, Eric Garcia, Aymeric Laporte, Inigo Matinez, Raul Albiol, Sergio Busquets, Rodri, Koke, Mikel Merino, Carlos Soler, Brais Mendez, Pablo Fornals, Pablo Sarabia, Ferran Torres, Adama Traore, Alvaro Morata, Gerard Moreno e Abel Ruiz.

TAGS