Soulja Boy lirohet nga burgu

Soulja Boy është liruar nga burgu për shkak të thyerjes së lirisë me kusht.

Reperi në një paraqitje në Instagram festoi daljen nga burgu.

Ai nuk hezitoi që ta cilësonte veten si reperin më të mirë në botë.

Përkundër arrestimit të tij, kjo nuk e ndali atë që të jetë në ndeshjen mes Clippers dhe Bulls për të performuar në Staples Center.

“Crank That” ishte hiti që ai performoi në Staples Center. /Telegrafi/

TAGS