Sot është super-femër, shikojeni si dukej Arta Nitaj para famës

Sot është super-femër, shikojeni si dukej Arta Nitaj para famës
22:58 | 18 Tetor 2019

Arta Nitaj ka publikuar një fotografi të rrallë të saj.

Arta Nitaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar një imazh të rrall, të realizuar vite më parë, shkruan lajmi.net.

Fotoja e saj ishte shkrepur kur aktorja ishte fëmijë dhe dukej shumë e ëmbël, e veshur me një fustan e me kapele në kokë.

“Arta e vogël”, ka shkruar ajo sipër fotos, me të cilën ishte bërë nostalgjike për kohën e fëmijërisë.

Kujtojmë se Arta Nitaj u bë e njohur me rolin e Xhesikës në serialin “O sa mirë”. /Lajmi.net/

TAGS