“Skllavja seksi” e Epstein: Princi Andrew i donte këmbët e mia, më lëpiu mes gishtave

“Skllavja seksi” e Epstein: Princi Andrew i donte këmbët e mia, më lëpiu mes gishtave

Prej më shumë se një viti nuk kanë të ndalur akuzat ndaj Princit Andreë për abuzime seksuale me vajza të reja. Që prej kohës kur u vetvra Jeffrey Epstein janë publikuar një sërë akuzash sesi Epstein, Princi britanik e shumë emra të tjerë të njohur kanë abuzuar seksualisht me vajza 17 dhe 18-vjeçare.Virginia Giuffre, “skllave seksi” e Jeffrey Epstein, i cili vrau veten një vit më parë, dyshohet se ka kaluar dy ditë vetëm me Princin Andrew për të përmbushur çdo nevojë të mbretit.

Këto pretendime janë bërë në një dorëshkrim që akuzuesja e Epsteinit e cila shkroi se është abuzuar nga multimilioneri.

Giuffre shkroi në librin e saj të  titulluar  “Klubi i Biliarderit Playboy” – se ishte e vështirë për të qenë një “skllave seksi” e këtyre burrave.

“Nuk ishte e lehtë të plotësosh dëshirat seksuale të këtyre burrave të çuditshëm, Princi ishte një prej tyre.”- pohoi ajo, sipas Daily Mail.Giuffre ka pohuar se ajo kishte bërë seks tre herë me princin, pretendim ky që është mohuar kat gorikisht nga mbreti.

“Ai i donte këmbët e mia dhe madje lëpiu midis gishtërinjve të mi. Kishte mungesë pasioni në intimitetin që ne ndamë, për atëherë unë isha thjesht një vajzë, dhe për mua, ai ishte thjesht një punë tjetër.”- shkroi Giuffre për princin.Giuffre shkroi se Maxwell e dërgoi atë vetëm në fermën e zjarrtë të Epsteinit, në 2001, kur ishte rreth 17 ose 18 vjeç, për të takuar Dukën e Jorkut, ku me të ajo dyshohej se kishte bërë seks të paktën një herë në Londër.

“Detyra ime ishte ta argëtoja atë pafund, pavarësisht nëse kjo do të thotë të duhej ta dhuroja trupin tim gjatë një masazhi erotik.”- tha ajo.Ajo tha se ndihej e neveritur më vonë, megjithëse ishte paguar mirë nga Epstein për vizitën, gati 1.000 dollarë. Ajo tha se pastaj fluturoi përsëri në Nju Jork për t’u takuar me Epstein dhe Maxwell. Epstein vdiq ndërsa ishte në paraburgim në Manhattan në pritje të gjyqit./Dosja.al

TAGS