Skivi sot publikon bashkëpunimin e ri

Skivi sot publikon bashkëpunimin e ri

08:35 |

Skivi do lansoj ‘Menemadhe’ gjatë ditës së premte.

Skivi pas gati gjysmë viti larg skenës muzikore, ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do lansoj këngën e tij të re për të cilën ka bashkëpunuar me një këngëtare, shkruan lajmi.net.

Donjeta Morina është artistja me të cilin reperi ka vendosur të bashkëpunoj për këngën ‘Menemadhe’, një projekt ky që është punuar edhe me video-klip.

I ngjajshëm

Kujtojmë se edhe kënga e fundit nga Skivi është bashkëpunim, ‘Zemra bam’ titullohet dueti mes tij dhe Ponit. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

09:01 |

TAGS