Skerdi nuk ka ndërmend të ndal, vazhdon puna për projekte të reja

Skerdi nuk ka ndërmend të ndal, vazhdon puna për projekte të reja
12:23 | 13 Korrik 2019

Skerdi po vazhdon të jetë nga artistët më aktiv në skenë.

Skerdi padyshim se është një nga këngëtarët më aktiv në skenën muzikore muajt e fundit, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Shqipëria muajin e fundit ka sjellë dy bashkëpunime një Butën dhe një tjetër me Mimoza Shkodrën, por kjo duket se nuk do mbaroi këtu.

Me një postim të bërë në Instagram Skerdi tani njoftoi se është duke punuar edhe në disa këngë tjera që pritet të publikohen javëve në vijim. /Lajmi.net/

TAGS