Sinan Hoxha dhe Andrra në pritje të fëmijës së dytë, zbulohet gjinia

Sinan Hoxha dhe Andrra në pritje të fëmijës së dytë, zbulohet gjinia

Burime afër çiftit bëjnë me dije se këngëtari Sinan Hoxha dhe partnerja e tij, Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së dytë.Sinani dhe partnerja do të bëhen me djalë, mirëpo ende nuk dihet saktësisht në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra. Presim që këto lajme të konfirmohen sa më parë nga çifti! Këngëtari dhe partnerja janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Ansi.

TAGS