Silvana Bushati i rikthehet sherrit me Linda Rein: S’kam asnjë personale, s’do e takoj

Silvana Bushati i rikthehet sherrit me Linda Rein: S’kam asnjë personale, s’do e takoj

Silvana Bushati ka folur sërish rreth sherrit që pati me Linda Rein.  E ftuar në emisionin “Kafsho” në RTV Ora, Silvana u pyet për sherrin me Lindën. Ajo tha se nuk ka asgjë me Lindën dhe se nuk mendon të takohet ndonjëherë. “Jam kundra çdo gjëje që bëhet jashtë natyrës.Nuk më shqetëson, por thjesht nuk është njerëzore. S’kam patur asgjë me Lindën, ishte mendimi im.S’jam takuar dhe s’ma merr mendja se do takohem”. E pyetur nga gazetari nëse fëmijët e saj do kishin orentim seksual të gjinisë së njejtë, Silvana menjëherë u përgjigj:”Thuaj qoft larg! Nuk kam asgjë kundra, por që do e pranoja nëse do e bënte të ndihej mirë, edhe pse jam një nënë me mendime të vjetra”.

TAGS