Si zonjë, Adelina publikon ku shfaqet tepër serioze

Si zonjë, Adelina publikon ku shfaqet tepër serioze

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në veturë. E veshur si zonjë, Adelina po shkëlqen në pamjen e fundit. /ORAinfo/

TAGS