Si reagoi nëna e Rudinës kur mësoi lidhjen me Mark Frrokun? Flet moderatorja: Nuk do jesh më bija ime…

Si reagoi nëna e Rudinës kur mësoi lidhjen me Mark Frrokun? Flet moderatorja: Nuk do jesh më bija ime…

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku është kthyer në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit. E ftuar në emisionin ‘Ëhy Not’, Rudina tregoi se si ka reaguar nëna e saj kur mësoi për lidhjen me ish-deputetin Frroku.

“Nëna ime, pasi mori vesh marrëdhënien time me Markun, sigurisht nuk e mori fare mirë si çdo nënë shqiptare, oi oi oi, shkuli faqet nja ca kohë, sigurisht kishte shumë merak, por porosia e vetme që më tha nëse ti nuk trajton fëmijët e Markut si Viktorian tënde atëhere nuk do jesh më bija ime”, ëshë shprehur Rudina.

Ndër të tjera, Rudina tregoi se ruan një marrëdhënie të shkëlqyer me ish-bashkëshortin, ndërsa shtoi dhe se vajza e saj Viktoria dhe fëmijët e partnerit Mark Frroku shkojnë shumë mirë bashkë.

TAGS